Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Life is strange rész...

Melyik Life is strange rész tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés
(még nem játszottam minddel)

2021. márc. 15. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Life Is Strange
LIS: Before The Storm
Life Is Strange 2
19 szavazat
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

nehez leteni egynel a voksot

lenyegeben sorozat... mint a walking dead, ott se mondanam hogy az egyik tetszett csak a legjobban... mind tetszett legjobban mint pl. Tomb Raider "reboot" is


2 vel nem jatszottam meg es nemhiszem hogy kozeljovoben fogok

2021. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első.

Mikor úgy hallottam a játékról nem igazán érdekelt, de egy nyáron szabi idején unatkoztam és adtam neki egy esélyt. 1 nap alatt végigjátszottam. Az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam.


A Before the Storm inkább nyugisabb volt, csak ott a vége idegesített fel hogy megtudtuk az igazságot hogy Rachel hogy halt meg.


A második rész inkább akkor lehet érdekes és akkor foghat meg ha van egy testvéred. A sztori lényege csak akkor jön át igazán. Maga a történet nem volt rossz, bár ha jól tudom olyan boldog befejezése nem igazán van, tökmindegy hogy hogy játszol.


Összeségében elég jó játékról beszélünk, szóval minimum egyszer érdemes végig vinni az összeset.


Ui.: Ha a második résszel még nem játszottál előtte még ott van az Awesome Adventures of Captain Spirit. Ez csak 1 epizódos, nem nagyon történik benne semmi olyan világmegváltó dolog, de valamilyen szinten kapcsolódik a második részhez.

2021. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez tipikusan számomra egy olyan "megrázó" és egyben brutális élmény volt (jó értelemben), hogy ha nem is teljesen de egy kicsit biztosan megváltoztatta az életemet, meg a gondolkodásomat. Én a Life is strange- t játszottam először és hát, életem egyik legjobb story alapú kalandjátéka. Majd kijött a Before The storm ami szintén tetszett, hozta a szintet, de nem űberelte, viszont az is rettenetesen jó volt... A life is strange 2 pedig nem merem... mert kétlem, hogy az előző kettőt tudná űberelni... Szóval nálam Top Top Top Top Top... Ugyanúgy a The last of us is nagy kedvenc főleg a második rész!! Viszont, a héten lesz infó arról, hogy folytatják e Max és Chloe történetét, szóval van kilátásban folytatás!
2021. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Life is Strange: iskoláslány szimulátor. Gondoltam. Hülyeség az egész. Gondoltam. Évekig kerülgettem emiatt, majd adjunk neki egy esélyt, gondoltam. 10 perc alatt beszippantott azzal az atmoszférával amit teremtett. Na ezt nem gondoltam volna. 😀 Érzelmi hullámvasút, játéktól még nem lettem libabőrös, ettől többször is, de több jelenetet megkönnyeztem, és volt amin nevettem is. Borzasztóan tetszettek benne a scifi kikacsintások még ha csak említés szintjén is, sokat ismertem is közülük : Szárnyas fejvadász, Vissza a jövőbe, Quantum Leap, Időzsaru, Majmok bolygója, stb. A zenék zseniálisak benne, mindegyik.


Life is Strange - Before the Storm: nehéz a döntés, de nálam ez jobban tetszett, jobban éreztem, hogy súlya van a döntéseinknek. Illetve Chloe karaktere nagyon el lett mélyítve, nem semmi a naplóját olvasni a háttérzenével, főleg azt, amit az apjáról vagy Max-ről ír. Tetszettek az új karakterek, a régebbiek árnyalása, a zenék továbbra is zseniálisak. A Vihar jelenet és ami utána történik... "it's magical". A Life is Strange sorozat gyöngyszeme a Before the Storm második epizódja. Számomra egyfajta nosztalgikus élményt adott a Before the Storm. A bónusz epizód pedig... hát, tudtam, mi fog történni, de annyira elfeledtette velem, hogy hidegzuhanyként ért amikor megtörtént.


Life is Strange 2: Borzasztó magasra lett neki téve a léc. Mivel van egy előzménye, röviden a Captain Spirit, az tetszett, bár lassan indul be, mondjuk nem igazán tart sehová, de a vége hozta azt a mellbevágó érzést, amit vártam. Igen, próbáljuk ki a Life is Strange 2-őt! Khm... nem volt rossz, de mondjuk úgy, nálam csúnyán leszerepelt, nem tetszett az a koncepció, hogy minden egyes epizód új helyszínen új szereplőkkel játszódik. Talán a harmadik epizód hozta azt a színvonalat, amit vártam. A második is hozta volna, ha másképp döntök, de mivel jól döntöttem, nem döfött kést a mellkasomba. Van testvérem, nem volt ràm hatással az a kötelék amit beakart mutatni, sőt Daniel már-már idegesítő volt néha és valahogy olyan semmilyen volt az egész történet. A zenék legalább jók voltak. Szerintem ott bukott meg, hogy az erőt nem mi irányítottuk, hanem a néha idegesítő kis görcsként viselkedő öcsénk és ott, hogy hiába szimpatikusak a mellékszereplők, mindig el kell hagyni őket és egyszerűen nem kötődsz senkihez. Pedig jól indult az egész, de leült az egész, és nem volt hajlandó csak néha feljebb tekerni magát, de utána visszaült megint.


A Life is Strange - True Color előzetes alapján jónak ígérkezik, remélem nem okoz majd csalódást és a BtS-ből ott van Steph is belőle, aki tök jó fej volt benne, jó lenne, ha valamilyen szinten visszacsatolnának a korábbi részekre.


Plusz jön a LiS és BtS remastered verzió is, grafikailag felújítva plusz állítólag a játékmechanikába/fejtörőkbe is belenyúlnak kicsit. Talán a rejtélyes, a pénz és időhiány miatt elvetett "Hospital ending"-et is megkapjuk.

2021. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Life is Strange a legjobb sé egyetlen a számomra, a Before the Storm-mal együtt, lényegében előzmény történet hozzá, amit érdemes utólag játszani.

A 2-es nekem nem igen jött be, jó játék, de semmi Life is Strange hangulat nincs benne.

2021. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!