Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szereznek bizonyos...

Hogyan szereznek bizonyos emberek kést vagy nagyobb értékű skineket cs:go-ban?

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyan raktárakat ahol a srácnak megvan egy adott skin (40 eurós) akár 6x, és ezeket az oldalán cserére kínálja. Hogyan csinálja hogy ő jön ki abból jobban, hisz a másik fél is gondolom tisztában van a dolgokkal. Esetleg valaki aki cserével nyereséget keres, az leírná nekem hogy nagyjából hogyan csinálják?

2021. márc. 15. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobozokból esnek ilyen cuccok amiket 2.20€-ért nyitsz ki ergó igen keres rajta nem keveset. a gyengébb skineket a közösségi piacon eladod pár centért de már csak abból is kijöhet a 2,20 a ritkábbakat meg eladod magad több lóvéért. más szóval kereshetsz rajta nem is keveset
2021. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keres rajta, ha iszonyat mákja van... Csak értékesebb skin iszonyat kis eséllyel esik, a Valve-nál sem hülyék dolgoznak, hogy maguk ellen dolgozzanak. Számukra a lényeg, hogy sok láda fogyjon, és ugye jól hangzik hogy akár ezer euro is lehet egy skin, csak épp annak a skinnek a ssroprate-ja is biztos hogy kissebb mint 1000/1.
2021. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyitogatnak. Kereskednek.


https://www.youtube.com/watch?v=HoVJMPOd9Ro

2021. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom kell egy alap befektetés. És igen tudom hogy kereskednek így is tettem fel a kérdést. Mivel énis szívesen tennék szert pár 5-10 eurós skinre, ezért gondoltam utána kérdezek hogy hátha valaki csinált már ilyent. Mivel tudtommal magyarok is csinálják, láttam már magyar profilokat. Gondolom kell hozzá egy kiépített kör is, meghogy megbízható vagy és angol tudás sem árt. A videó szuper de keveset értek belőle sajnos, ha elmagyaráznád egy pár lépésben azt megköszönném :)
2021. márc. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!