Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cheat Engine-es GTA V...

A Cheat Engine-es GTA V online hack mennyire legális?

Figyelt kérdés
(Arra gondolok amikor egy jármű árát átírom.)Azt tudom, hogy magyarországon nem annyira figyelik ezeket a dolgokat, de egyelőre nem merném megcsinálni. Mi a legrosszabb ami történhet?

2021. márc. 18. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Bannolnak és veheted meg újra a játékot, ha játszani akarsz.
2021. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ennek a legnagyobb a lebukási faktora. Már inkább magadnak addolj le pénzt.
2021. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Ne legyél ilyen kis csíra légyszíves.
2021. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Bannolnak.

Mondjuk nem tudom, miként van még anno legelején kicsit kijátszottam a rendszert. Jó tudom szemétség meg mindden, de az volt a lényege, hogy első alkalommal csak 3 napos bannt adnak.


Na fogtam magam, gyors rengeteg pénz, vettem belőle kocsikat, 5 ház garázsát tele velük, meg megvettem mindent amit csak tudtam. A léynege annyi volt, hogy a 3 nap végén csak a pénzt vették el, minden más megmaradt...

2021. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Cheat Engine online csalásra alkalmatlan, mert minden anticheat ismeri, régi és elég alap program, plusz single playerre van tervezve.
2021. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan érdekelne, hogy az online szervereken található adatokat hogy akarod átírni a kizárólag a te gépeden üzemelő CheatEngine-el.
2021. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16%
Nem bannolnak. Fél éve addoltam 2 milliárdot, semmi sincs. A chetengine undetected, igy hacsak egy admin nem bannol utána, akkor a anticheat nem ismeri fel. Mod menüvel viszont bannolnak ha pénzt addolsz, legalábbis a legtöbbel. Impulse-val nem bannolnak, a többit nem próbáltam. A lényeg, nem bannolnak ce-vel, az autóeladós módszerrel. A lényeg, 4 milliárdnál ne addolj többet, az után már bannolnak, igen.
2021. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!