Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire halott játék az...

Mennyire halott játék az Overwatch?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta hogy, megveszem de több helyen olvastam/hallottam hogy halott játék.Ez mennyire igaz?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 28. 00:15
A kérdező szavazást indított:
Megéri megvenni
Nem éri meg megvenni
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
4 éve csak azzal játszom, nem mondanám, hogy halott. Lassan-lassan majd kijön az Overwatch 2 is! És az majd feldobja az 1-et is
2021. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagához képest halott de még mindíg rengetegen játszanak vele
2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, most mennyibe kerül, május közepe-vége fele szokott kijönni a születésnapi event, olyankor ilyen 50-70%-kal le szokták árazni, annyiért mindenképpen megéri.
2021. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországon soha nem futott be. Pl. Amerikában meg olyan népszerű mint nálunk a csgo, kb. minden kis takony 12 éves Overwatch-al (is) játszik.
2021. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Sosem volt olyan játék, amivel érdemes foglalkozni, ha szándékaid is vannak a játékkal a szórakozáson kívül. Ha téged szórakoztat, de nem célod az esport magas szinten űzése, akkor nyugodtan vedd meg! Annyira nem lesz halott, hogy ne legyen kikkel játszani. Viszont, kompetetive játékra nem gondolom, hogy igazán alkalmas. Egyrészt nincs meg az a competetive közösség, másrészt szerintem nem is jó erre a célra.
2021. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ott untam rá, hogy sima Hardpoint és Domination nincs benne.
2021. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még most is egyfolytában többszázezres aktív játékostábor van, amerikában népszerűbb úgyhogy délután van ennyi, de én 10 perc alatt találok bármilyen modeban bármikor egy game-et (nyilván az meg rank függő), szóval nincs akkora fanbase, de mindig van elég player.
2021. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Manapság is játszok Overwatchcsal. Nappsl egy perc alatt találok meccset, ha szerencsés vagyok, akkor körülbelül 15-30 másodpercet köll várjak, hogy játszhassak.


Twitchen rendszeresen közvetítenek Overwatch streameket, a legnézettebbeket ezrek nézik aktuálusan.

2022. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!