Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek kissé túl értékelv...

Szerintetek kissé túl értékelve a GTA San Andreas a mai napig?

Figyelt kérdés
Szeretem és egy tök jó játéknak tartom, de annyira istenítik, hogy az már túlzás. Több dolog nem volt annyira jól kidolgozva az akkori limitált hardver miatt, ami a gta 5-ben sokkal jobban működik.
2021. máj. 8. 15:03
1 2
 11/12 MolotovPunk ***** válasza:
97%
Ami még mellette szól,hogy a San Andreas tele volt régi kocsikkal.Én pedig pont azokat szeretem a legjobban.
2021. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is imádom magát a San Andreast, de azt aláírom hogy sok minden túl van tolva benne, gondolok itt az irritáló mellékküldetésekre (repülőiskola például), a túltolt gyűjtögetősdire meg úgy összességében sok minden van benne ami esetleg lehetne opcionális, de így hogy kell a 100%-hoz így irritáló.

Viszont a másik oldalon meg az tény hogy a hangulat, a feeling, a karakterek zseniálisak, a grafikája nem egy egetverő de ettől még pont jó, a zenei válogatás hibátlan benne, a járműválaszték zseniális ahogy a fegyverarzenál is (mai napig nem tudom miért nincs az újabb játékokban pl. lángszóró, láncfűrész, poroltó, vibrátor vagy katana), és hát a térkép nekem örök szerelem marad, a sokféle környékkel, a városokkal, az erdőkkel... Las Vegast leutánozhatnák azért egy újabb játékban. :)

2021. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!