Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy jatszanak annyian konzolo...

Hogy jatszanak annyian konzolon lovoldozos jatekokon ha sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest rosszabb?
2021. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi rosszabb? grafika? Ha a célzásra gondolsz, nyugodt lehetsz a legtöbb lövöldözős PC játékos pont olyan rosszul lő (ha nem rosszabbul) mint konzolos.
2021. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy az egér + billentyűzet jobb mint a kontroller?


Mert ez nem mindig igaz. Pl. a Fortnite-ban (nem azért, mert ez a mérvadó, csak erről olvastam) olyan jó a kontrollerek aim-assist-ja, hogy sokan számítógépen is kontrollerrel játszanak.


Vagy azért kérdezed, mert csak most kezdték el a konzolok támogatni a 120mhz-es képfrissítést?


Igen, eddig valóban a pc-ken már elérhető volt a 144 is, és az eddigi 60-as konzoloshoz képest nagy volt a különbség, de 120 vs 144-nél már az átlagos (tehát nem verseny szinten játszó) játékosnak nem számottevő a különbség.


Vagy csak a pc-masterrace meme-ek miatt kérdezed?


Mert azok csak meme-ek. Nyilván a csúcsteljesítmény mindig a legjobb pc-ken lesz, de ha valaki nem fejleszti a pc-jét, akkor simán lehet, hogy rosszabb lesz a teljesítmény mint egy új konzolon. Mondom ezt úgy, hogy pc-n és konzolon is játszok.

2021. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az egér miatt tettem fel a kérdést pl cod,bf
2021. máj. 10. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem világszintű e-sportolókat nézel, akkor többségében azonos, ki hogy lő akár egérrel, akár kontrollerrel.
2021. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember irányítására és a fegyver irányzékra külön irányító van a kontrolleren: egyikre a baloldali irányítógombok szolgálnak, másikra pedig a kettő közül valamelyik kar, tehát nem ugyanazzal irányítod mindkettőt, nem bonyolult!
2021. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy esznek annyian Japánban pálcikával ha sokkal rosszabb?


Nem rosszabb csak másabb. Ki mit szokik meg, ha valaki 20+ éve PS-en tolja a játékokat sokkal rosszabb lesz, ha egérrel játszik és fordítva. Én legalább 15 éve PS felhasználó vagyok és egérrel sokkal rosszabbul célzok mint kontrollerrel, mostanában PC-re is bedugom a kontrollert, ha játékra szánom magam gépen..

2021. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Warzone-ban, Fortnite-ban, Titanfall 2-ben, Apex Legends-ben rendszeresen szanaszét aláznak a kontrollerrel játszók. Csak azok hiszik azt, hogy az egér legyőzhetetlen előnyt ad, akik még sosem fogtak kontrollert a kezükbe.
2021. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#1#6 vagyok. Az autós mellett a II. VH játékok a másik kedvenc kategótiám. Mindig is PC-n nyomattam a játékokat, és egérrel én is sokkal egyszerűbbnek képzelem! A gépem már évek óta rossz, viszont nemsokára tervezek venni egy PS4-et, és abszolút nem zárkózom el tőle, hogy vegyek rá lövöldözős játékokat, mint említettem, a kontrolleren is megvan mindegyiknek a külön irányítása, ez eleve logikus, de tudom is, mert anno 20 éve rokonoknál nyomattuk PS1-en a Medal of Honort, és már a kezdetektől egyszerű volt!
2021. máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!