Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire értékelnéd a The...

Mennyire értékelnéd a The Witcher 3: Wild Hunt játékot?

Figyelt kérdés

Bár vannak benne hibák, például Keszeg aki néha random megáll és ha odahívod magadhoz akkor a kontinens másik oldalán jelenik meg.


Vagy bizonyos már-már elérhetetlen helyek, küldetések jelölői amik random eltűnnek és csak azután jelennek meg újra, hogy újraindítod a játékot.


Illetve a szerintem már túlbonyolított alkímia, vannak olyan dolgok amiket ha körbejárod az összes alkimistát sem találsz. A karakterfejlesztés ami leginkább csak Új játék+ esetén fullozható ki.


...és hasonlók. Ettől függetlenül szerintem egy remek játék. Egyszerűen egekbe tolja az elvárásokat más játékokhoz képest. Nagyon kidolgozott, részletes és remek fősztorija is van. Hatalmas bejárható terület, eszméletlenül részletes, sok-sok lehetőség és hasonlók.


Megkérek mindenkit, hogy NE PONTOZZA LE a másikat csupán mert más véleményen van! Függetlenül attól, hogy valaki szereti vagy valaki utálja ezt a játékot, mindenkinek lehet saját véleménye, ha azt tisztelettel fejezi ki!



2021. máj. 16. 21:37
A kérdező szavazást indított:
5
4
3
2
1
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Az "5" a legjobb? Akkor 4.

Zseniális a történet, a küldetések, de a technikai oldal nagyon fájdalmas tud lenni. Nekem vagy 10 féle mod feltelepítve, hogy az idegesítőbb hibákat kiküszöböljék.

Rettenetesen túlértékelt játék a The Witcher 3, és már olyan kultikus státuszba emelték, hogy ha valaki azt meri mondani, hogy nem ez a világ legtökéletesebb játéka, azt szétszedi a lincselő tömeg. Szerintem öt percen belül le leszek pontozva 0%-ra... :)

2021. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%
Nem értek egyet az előzővel, szerintem a videójátéktörténelem valaha volt legjobb játéka. 11/10
2021. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
#2: Szóval te az összessel játszottál? Nem semmi!
2021. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedvenc játékom.

Először kijászottam a hármat. Kíváncsi lettem az előzménye így az első és második részét is kijátszottam. Most, hogy ismerem a sztorit, az előzményt, utána olvastam a szférák együttállásának, a füvek próbájának, olyan kép rakódik össze.. Persze megnéztem a sorozatot is. Sokkal átfogóbb képet kaptam ezáltal a sztoriról, ami azért tetszik, mert hihetetlenül kidolgozott és maga a világ, a játék grafikája is gyönyörű. Hihetetlen, hogy valaki tud ilyen sztorit kreálni mint a Gyűrűk ura vagy Geralt története.

Persze vannak dolgok, amik kicsit idegesítőek, nagyobb hangsúlyt lehetett volna ra fektetni. Mondjuk az nagyon zavar,hogy nem tudom szinkronba helyezni a szintemet a küldetések szintjével, így sok esetben már túl könnyű a mellékküldetés.

Azonban összességében nem mondanám rossz játéknak, ez a kedvenc játékom. Könnyen bele tudom élni magam.

2021. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki az 1-re szavazott az légyszi írjon valami indoklást. Tényleg érdekel.
2021. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!