Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta online be miért csináljá...

A Gta online be miért csinálják a gta online ba, mikor a matchmaking után felrobbantják az autómat, vagy elütnek, random lövik az embereket, rendőröket, és nem a missiont csinálják?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 13:52
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

#36 vagyok

rdr2 nekem nagyon bejött, az online is, van benne már 4000 órám :)


az más kérdés, hogy fogalmam nincs a Rockstar San Diego-nál mivel múlatják az idejüket, mert 21-ben a call to arms-on kívül semmi nem jött (míg a Rockstar North aktivan adja ki a tartalmat a gta 5-höz)

2021. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
a Defective edition-t szerintem meg a Take2 erőltette, olyan is lett
2021. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

#41


Remélhetőleg egy másik játékon dolgoznak. :D A GTA V fejlesztésébe is beszálltak anno. Bár igaz, hogy RDR Online-t jobban kidolgozhatták volna, kár hogy a GTA Online sémáját próbálták bele erőltetni. De szerintem ez a hajó már elúszott.

2021. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
39es lehet szidni az Opressor MK2-t de az egyik leghasznosabb jármű a játékban, nyilván ha valaki csak arra használja, hogy másokat robantgasson vagy a bizniszedet tegye tönkre vele, akkor baromi irritáló, de egyébként nagyon hasznos tud lenni.
2021. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

#44


Kit érdekel, hogy hasznos? Vannak elvei is az embernek. Nem GTA-ba való jármű, ezért nem is vettem meg és soha nem is fogom. Anélkül megkerestem gond nélkül több száz milliót.

2021. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi bajod van? Választási opció van, ha te nem akarod megvenni nem veszed meg és úgy is bele tudod magad élni :D.
2021. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
és játszik zárt sessionben?
2021. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Elég könnyen lehet solo public sessiont csinálni minden platformon szóval problem solved :D.
2021. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

#48


Ja, csak ott alig tudsz csinálni valamit, gondolok itt például a bizniszekre.

2021. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Solo public sessionbe bizniszeket is tudod tolni, nem a sima solo sessionre gondoltam, hanem arra mikor az internetet babrálva olyan publikus sessiont csinálsz ahol csak te vagy, xboxon ahol én játszok pl az az internet safety alatt belehet állítani, hogy blokkolod a multiplayert visszamész a játékba keresel egy új sessiont és teljesen üresbe fog ezután bedobni, úgy hallottam pc-n meg psen még egyszerűbb módja van ennek szóval mint írtam szerencsére ezt is meglehet oldani, az tényleg gáz, hogy alapból erre nincs lehetőség csak trükközéssel.
2021. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!