Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta online be miért csináljá...

A Gta online be miért csinálják a gta online ba, mikor a matchmaking után felrobbantják az autómat, vagy elütnek, random lövik az embereket, rendőröket, és nem a missiont csinálják?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 13:52
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
50%
Igen, én is mindig úgy játszok, de azért ez egy bug. Meg a multiplayernek azért nem az lenne a lényege, hogy mindenféle trükkökkel megpróbáld elkerülni a többi játékost. :D Ráadásul az is érthetetlen, hogy még ösztönzik is fejlesztők a féreg játékosokat. Ahányszor valaki elad vagy beszerez valamit, megjelenik a felirat, hogy csesszél ki vele. Persze a Rockstar szempontjából érthető, nekik az a jó, ha adott idő alatt minél kevesebb pénzt keres egy játékos, aztán megunja és inkább vesz shark cardot, de alapvetően mégis egy szemét dolog ez.
2021. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
50%

#51, ja, még támogatják is a toxikus viselkedést

legalább az rdr2-ben nem látod a többi játékost, csak nagyon kis körben, ezt ott sikerült elérni

2021. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
0%

"#51, ja, még támogatják is a toxikus viselkedést"


Mintha azt mondanád, a CoD készítői támogatják azt, hogy a játékosok egymást öljék a játékban... A GTAO-nak nem elhanyagolható része pvp alapú (ami lehet all vs all vagy team vs team), szándékosan van úgy csinálva. Semmi toxikus nincs abban, ha a játék adta kereteken belül játszol. Ha ebbe bele tartozik a pvp is, istenem, ha nem tetszik, akkor ez nem a te játékod. Redditen olvastam olyan kommentet is, hogy ez egy autóversenyzős játék. Nagyon el van tévedve néhány ember, és nagyon sok a hópihe is a GTAO-ban.

Persze szemét dolog, ha az ember bizniszét felrobbantják, én is jártam így nem egyszer, de attól még ez a játék része. Lehet miatta sírni, de nem érdemes, keresni kell békés multit, ha valakinek túl sok stresszt okoz a GTAO. Esetleg folyamat zárt solo/crew session, és elfogadod, hogy ilyenben nem fogsz bizniszelni, valamit valamiért.

2021. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
76%

#53 nagyon nem értek egyet. a grieferkedés bizony toxikus. attól mert lehet rombolni, ártani, attól még nem kell azt csinálni. erre szoktam azt mondani rdr2-ben, én nem npc vagyok, nem mások szórakoztatására vagyok a játékban.


amúgy te is egy ilyen parazita vagy? akinek nem tetszik, mehet innen, aranyos nem? én is fizettem a játékért! ki vagy te, hogy rám kényszeríted a te játékstílusodat? a valóságban csak azért nem rabolsz, ölsz meg másokat, mert félsz a bűntetéstől? csak mondom hogy a fajtád miatt van a session hókuszpóksz, meg az, hogy aki utálja az ilyen embereket mint te, klán sessionben játszik, ahonna mindekit kipenderítenek aki nem klántag.


úgyhogy mondhatsz bármit, hogy ez a játék része, attól még toxikus viselkedés, és remélem megver még a sors érte.

2021. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
Húha, vannak itt bajok. Semmi érvelés, helyette masszív személyeskedés, frusztráltság. Élmény lehet így játszani, én mondjuk biztos nem csinálnám.
2021. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
76%

ott voltak az érvek. igen, volt benne személyeskedés is, de azt megérdemled.

milyen érzékeny lettél hírtelen, te most miért is sírsz, hiszen lehet így is válaszolni, nem? itt van rá lehetőség, naugye.

szerinted miért nem játszon ps-en a GTAV-tel, szerinted miről írt a kérdező? pont az olyanokról mint te. mert engedi a játék. hogy abban éld ki magad, hogy tönkretedd más szórakozását. remélem büszke vagy magadra

2021. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
76%

De semmi értelme nincs annak, hogy szétcseszed a másik cuccát. Te alig kapsz érte pénzt, viszont a másik bukik egy csomót. Ez csak a kibaszásról szól. Ráadásul nagyom fer, hogy neked sokszor fél óráig kell körözgetni az egész pályán valami lassú hulladékkal, amit 1 rakétával feltudnak robbantani. A motoros biznisznél a postakocsi konkrétan úgy be van lassítva, hogy egy dombon alig bír felmenni.


Gondolom te az a fajta tróger lehetsz, aki a leállósávban kielőzi a sort, ha dugó van, mert te "kihasználod az élet adta lehetőségeket".

2021. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is baromi irritáló, hogy a bizniszeket nem lehet alapból soloban csinálni, oké h a játék része a többi játékos, de akkor miért nem lehet döntési joga az emberek 53as aki akar az szenvedjen a többi játékossal és stresszelje magát cserébe ha sikerül megcsinálnia akkor kapjon több pénzt, aki meg nem akar azon aggódni, hogy állandóan felrobbantják az meg csinálhassa soloban kevesebb pénzért én ebbe is kiegyeznék, bár mint fentebb is írtam nekem mindegy ha bizniszelni akarok néha néha akkor úgy is csinálok Solo public sessiont, de legtöbbször mostanában a Contract megbízásokat meg a lost Santos tuner Mini heistokat szoktam tolni meg autókat tuningolni a műhelyben én baromira élvezem mikor behozzák megcsinálom aztán leszállítom, meg ugye a rendes heistokat tolom ezeket meg mind lehet invite onlyban, ettől függetlenül azokkal értek egyet akik szerint toxikus egyes emberek viselkedése a GTA online már rég nem arról szól mint 2013ban h hlyegyerek modjara lovoldozol mindenkit megvolt az az időszaka is én akkor is játszottam akkor ennyit lehetett csinálni benne kb meg néhány küldi meg ugye az alap heistok de ma már egy sokkal komplexebb játék lett, és igenis baromi irritáló tud lenni a sok kisgyerek meg agyhalott játékos aki direkt kicseszik mindig másokkal. És néha néha azt mondom oké de ha public sessionbe kerülsz ahol legalább 6-8 játékos van rajtad kívül az egyikük tuti hogy valami agyhalott idióta lesz.
2021. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit hozzátennék, hogy múltkor csak sima küldiket csináltam egy játékossal, bejött egy másik játékos, Simeon autólopos küldije jött ami időre is megy ugye, és a gyerek semmit nem csinált írtam neki, hogy valamit csináljon vagy kirakjuk, erre írta h bevan teljesen állva, kiraktuk majd nemsokkal később megkersett az Xbox id-m alapján és jött is néhány üzenet tőle különféle halálos fenyegetések formájában. Tehát nem elég h ő szrt bele a játékba és rontotta el a mi élményünket mikor kitettük a küldiből még ő sértődött meg és fenyegetőzik azzal, hogy elvágja a torkomat meg ilyenek, na álljon már meg a menet nehogy azt mondd már nekem, hogy ez a normális viselkedés, az ilyen menjen el és kezeltesse magát, és sajnos elég sok ilyen játékos akad ezek szimplán toxikus trógerek akik itt élik ki a hajlamaikat.
2021. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!