Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta online be miért csináljá...

A Gta online be miért csinálják a gta online ba, mikor a matchmaking után felrobbantják az autómat, vagy elütnek, random lövik az embereket, rendőröket, és nem a missiont csinálják?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 13:52
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
És ezért nincs GTA 6, a szeretett játékod mikrotranzakciói miatt..
2021. dec. 21. 10:07
 32/59 anonim ***** válasza:
Én nem fogok vitatkozni veled, mint írtam látszik rajtad, hogy nem sokat játszottál az onlinennal, mert amiket leírtál, hogy mit lehet benne csinálni az a tartalom egy töredéke, egy két millió egy új propertie megvásárlása az elsőre sem nehéz össze farmolni de ha egyet megveszel onnan különféle bizniszeket tudsz indítani, vagy heistokat amikkel milliókat tudsz keresni :D, én csak néhány napja hogy megvettem 2 millióért a celebrity solution agencyt és végig toltam a Contractot illetve egy két heistot tartok majdnem 6 milliónál úgy, hogy nem is farmoltam a pénzt csak élveztem a játékot, szóval tényleg nemertem a problémákat amiket leírsz, maradjunk annyiban, hogy nem mindenkinek jöhet be a GTA Online.
2021. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

Folyamatosan azokat írod hogy mennyi pénzt lehet keresni, hogy aztán vegyél egy méregdrága helyszínt, ahonnan indítható egy küldetés.Vagy tudsz katalógusból rendelni autót, egy autótolvajos játékban a milliomos apartmanodból. :D


Minek?kérdezem Én?

Villogni vele a többieknek?


Én ellennék egy lakókocsiban is a GTA online ba ha lenne folyamatosan fejlődő történet, élne a világa, az npc-k adnának questeket..vagy valami..


Nem lenne érdekesebb ha 2013 óta kapott volna már több tucat questet, világokat új történettel, mondjuk egy Vice city-t?


Érted már?

Történet, a világ élete amit hiányolok belőle.


Az ESO ban ezek mint egy mellesleg vannak benne, de van története, folyamatosan fejlesztik új szigetekkel, új questekkel van benne loot is.

De írhattam volna a WOW ot is, vagy a Black Desert onlinet hogy hogy fest egy online játék, mi mindent lehet benne csinálni, él a világuk..


Amit írtam hogy az EsO eleje érdekesebb mint a GTA Online egésze, íme:


[link]


Itt is vehetsz házat, berendezheted, vagy medvét, lovat, pet- eket, de ezek mellékes dolgok.

2021. dec. 22. 14:38
 34/59 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem:

Elfogadom hogy neked ez így jó.

2021. dec. 22. 14:54
 35/59 anonim ***** válasza:
Értem, így igen nyilván akkor nem a gta online a te játékod ha folyamatos történetszálakat akarsz, ugye a GTA arról híresült el, hogy bűnöző szimulátor, és az onlineban pontosan ezeket a dolgokat csinálod, illegális bizniszek de abból az összes, mert ugye ez is a játék alapvető koncepciója, minden résznek ez volt, és valóban nem ad izgalmas történeteket hozzá a dolgokhoz de ennek nem is ez a lényege, ha történetet akarok akkor játszok egy story orientált játékot, de ha csak kiakarok kapcsolódni kirabolni valamit, vagy letolni egy heistot, akkor ez a legjobb játék rá :D.
2021. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

én nagyjából egyetértek a kerdezővel

pc-n játszottam a gta-val a megjelenést követően, 3 évig napi szinten

tényleg azért veszek meg egy valamit milliókért, hogy utána ott dolgova visszatermeljem amit belefeccöltem

nem mondom hogy nem volt érdekes, meg nem szerettem, mert szerettem

minek veszel századik autót? mert megtetszik

akkor hagytam abba amikor átment ilyen alien futuralisztikusba, szerintem nem illett a hangulatához

mostanra pedig beöregedett az egész

a grafika, a házak, npck, egyedül tán az autók nem, és a naplemente is még mindig nagyon szép

jó lenne a gta 6, de már nagyjából lemondtam róla, meg úgy sem úgy fog kinézni mint a matrix awakens, szóval mindegy is

amúgy kérdező, a sok content is tud zavaró lenni

ott a genshin impact, fél év kihagyás után csak kapkodod a fejed

plusz ott is az van, hogy azért fejleszted a hőseid, hogy a veled szinteződő világban ugyanúgy le tudd verni a szörnyet mint lvl1-en, csak nem 10-eket ütsz rá, hanem 500-at, de mivel a hp-ja is nő, ugyanúgy 8 ütés mint az elején

2021. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

Értelek titeket, és köszönöm.

36 os, kicsit elkényelmesedett a Rockstar, mindig nőnek fel gyerekek, és alternatíva híján továbbra is megveszik majd az 5 öt, meg aki beleölt többszáz órát, annak is jó így ahogy van.

Meg a mikrotranzakciókból is jól elvannak, igazából szerintem mindenki jobban örült volna egy GTA 6 nak, mint egy RDR2 nek is.


Meg ahogy írtad is grafikailag eléggé idejétmúlt már, mondjuk a Watch Dogs 2 höz képest is.

2021. dec. 23. 20:21
 38/59 A kérdező kommentje:
Meg jönnek ilyen GTA trilogyk-kal..
2021. dec. 23. 20:24
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

#35


A GTA Online már rég messze van a bűnöző szimulátortól az Opressor Mk II-vel meg a hasonló marhaságokkal.

2021. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Off:

A Mátrix 4 is szr lett szerintem, gyakorlatilag az 1, illetve annak komolytalanná tétele..

2021. dec. 23. 23:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!