Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Witcher 3-at csak akkor...

A The Witcher 3-at csak akkor tudom játszani ha végigjátszottam előtte az 1,2 vagy érthető anélkül is?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell

A történet és karakterek szempontjából ajánlott de nélküle is élvezhető

2021. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet játszani a többi nélkül is, én is azzal kezdtem. De nem árt tudni hogy ez a történet legvége. (Tehát a könyvek után játszódnak a játékok és abból is ez az utolsó)

Szóval a könyvekre nézve igencsak spoiler veszélyes.

2021. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tehát a könyvek után játszódnak a játékok és abból is ez az utolsó"


Miért? Nem lesz több witcher játék?

2021. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pillanatnyilag ez az utolsó. (Már, ha nem vesszük a Gwentet, a Thronebreakert, és a hamarosan megjelenő Monster Slayert, nameg a társasjátékot, az Old Worldöt.)

Elméletileg készülni fog folytatása, de arról nagyon kevés infó van, ha lesz is, évek kérdése és valószínüleg nem Witcher 4 lesz a címe. A videójátéksorozatot trilógiának tervezték, Geralt története ezzel kapott egy befejezést. (Vagyis a döntéseink alapján több verziója is van)

Így, még kérdéses miről fog szólni a folytatás, és ki lesz a főszereplő.



De az eredeti kérdéshez is visszatérve, eszembe jutott, hogy a gamestarnak van egy cikksorozata ami leírja mik történtek a könyvekben, meg a játékokban.


The Witcher:

[link]


The Witcher 2:

[link]

2021. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi az infót.

Szerintem a készítőknek vissza kellene menniük az időben, mikor még Geralt gyerekvolt és hogyan lett belőle witcher.

Milyen utat járt be, mi mindenen ment keresztöl kaer morhenben, és aztán mihez kezdett az új életével.

2021. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!