Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a videójáték, amit...

Melyik az a videójáték, amit bármikor szívesen újra kijátszanál?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én nehezen tudok "megválni" a játékoktól miután kijátszom őket, a játékaim 80%-át minimum kétszer elkezdtem már. Kíváncsi lennék ki van még így, és melyik játék(ok)kal :D

Nekem az egyik ilyen a Hitman: Absolution~



2021. jún. 18. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Witcher 3

FarCry Primal

Egyébként pedig kisebb koromban imádtam a régebbi Simsekkel játszani meg Minecraftozni. Én sem tudok megválni tőlük, ezért néha bekapcsolom, de sajnos nincs akkora hatása :D

Mondjuk most megvettem a Sims4-et de sajnos már nem köt le annyira, max az építés.

Amit még régen szerettem és szerintem most is élvezném, az a Pokoli szomszédok meg a Harry potter és a főnix rendje (az hiszem) :D

2021. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Pokoli szomszédokat én is nagyon szerettem 😮 Bár akkor még kicsi voltam, és nem tudtam megcsinálni kb a felét 😆
2021. jún. 18. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pc számitogépen fifa,sims,duken ukem mp,gta játékok,colin mcrae rally játék.touring cars 2,grid 2 játékok
2021. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jedi Fallen Order, Detroit: Become Human, Sekiro: Shadows Die Twice
2021. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl sok ehhez a játék. Örülök, ha a friss megjelenéseket végig tudom tolni, az indie játékokra már nem is nagyon van időm.
2021. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stalker Soc, Quake 4, Doom 3, Postal 2
2021. jún. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Witcher 3

FarCry 3 és 4

Subnautica

heroes 3


A witcher 3-hoz annyit írnék hozzá, hogy az utolsó forintig meg érte az árát, egy olyan játékot kaptam kézhez ami a mai napig számomra lenyűgöző játék élményt tud nyújtani. Már 6 alkalommal végig játszottam, de mindig találok valami újat benne. Nem tudom meg unni. Páratlan.

Ezt úgy írom, hogy nem szoktam sok időt játékkal tölteni. Évente 3-4 játék aztán kész.

2021. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dragon Age1 és 3, Sims, Ori and Blind Forest és a Will of the Wisps, Life is Strange.


Én most játszom épp először a Witcher 3-at, és nagyon szép játék, de igazából engem annyira valahogy nem köt le, nem tudom miért. Most tartok ott, hogy megvolt az audiencia. Nem vagyok nagy gamer, azért vágtam bele, mert annyian mondták, de kicsi csalódást érzek.

2021. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!