Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől sikeres egy fps shooter...

Mitől sikeres egy fps shooter játék?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá,de érdekelne, hogy mitől lesz sikeres egy lövöldözős játék. Úgy értem, hogy fontos egy story a játéknak, vagy ilyesmik. Ti mit tartotok fontosnak egy ilyen játékban?

2021. jún. 19. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egy jó összhang a történet, a történetmesélés és a játékmenet között.
2021. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Mivel én szinte csak multiplayer FPS-ekkel játszom, nekem a sztori semmit sem jelent.
2021. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Fizika, környezet rombolhatósága, történet, optimalizáció, grafika. Gore mennyisége.
2021. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a legfontosabb a magyarra nehezen lefordítható "gunplay". Hogy milyenek a fegyverek tulajdonságai, milyen a kezelésük, hangjaik, visszarúgásuk, animációik. Nekem fontos, hogy érezzem az energiájukat, és hogy milyen hatással vannak az ellenfelekre. Ha egy 12-es vadászpuskával közvetlen közelről mellbe lövök valakit, az ne essen térdre, és ne dőljön el szép lassan! Ha nincs meg ez az érzés, akkor egy FPS többi része (sztori, pályák, ellenfelek...) nem sokat ér a számomra.

Pozitív példa: Destiny, Titanfall 2, Apex Legends, Gears of War.

Negatív példa: Half-Life, Fallout, Mass Effect, Bioshock. Az imádóik egyszerűen nem veszik észre, hogy hiába jó a játék többi része, a lövöldözés egyáltalán nem élvezetes.

2021. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az összes ugyanolyan
2021. júl. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!