Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdőnek mennyire ajánlott...

Kezdőnek mennyire ajánlott warrior karakter a WoW-ban?

Figyelt kérdés

Indítottam egy jó csaj karaktert, de nagyon nehéz vele játszani, állandóan meghalok. A kezdőterületről alig bírok kijutni. Meg egy csomót kell várni, mire visszatöltődik az élete.

Olvastam, hogy a warrior nehéz kaszt, mert a többivel ellentétben nem tudja magát gyógyítani



2021. júl. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem nehéz, főleg nagyobb szinten. Annyi, hogy mindig legyen nálad kaja, meg ha egy mód van rá potion, illetve használd a victory rush-t amikor csak tudod.
2021. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a legújabb változat vagy classic vagy privát Burning Crusade WoW.


De a warrior mindig is könnyű volt szerintem. Nézd meg van-e olyan talent, ami gyógyít! Vagy maxold ki a tankos talenteket! Ha esetleg szeretsz raidelni és nem is vagy guildben, állandóan keresnek tankot. A Warrior szerintem messze a legjobb tanknak. De a legutóbbi kieggel nem játszottam, csak a Cataclysmig.

2021. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit játszol pontosan? (Melyik WoW, esetleg szerver?)
2021. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:

Én elsőnek, ha nem is húzod fel maximum szintre, druidot (vagy talán még monkot, ha a legfrissebb kieggel játszol) ajánlanám. Nem azért, mert annyira überhúdepro kaszt, hanem mert ezek tudják mind a négy aspektust: tank, melee, ranged és healer is lehetsz velük. Így egy karakteren keresztül meg tudod nézni, hogy neked személy szerint melyik szerep (tank/heal/dps), illetve melyik stílus (közelharci/caster) tetszik és fekszik a legjobban. Nem feltétlen ért egy ember mindegyik harci módhoz és szerephez. Ne az legyen a fő irányadó a karakteredben, hogy "jó csaj", mert azt a legtöbb fajból ki lehet rakni.

Ha mindenképpen közelharci (melee) karaktert akarsz, akkor lehet pl. paladin is. Ami lehet warri, az lehet általában pala is, és az utóbbi az tudja healelni magát (lehet melee, tank és heal szerepben is).

2021. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!