Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption tele van...

Red Dead Redemption tele van bugokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap megvettük a RDR2-t, mert már nagyon régóta vártam rá :D


Viszont csak az első részt négyszer kellett újrakezdenem, mert mind a négyszer más bug miatt lett játszhatatlan.


Egyszer nem tudtam interakcióba lépni a dolgokkal, egyszer nem indult el a cselekmény (nem jöttek ki a banditák a házból, egyszer nem tudtam megverni a karaktert akiből fontos infót kell kiszedni, egyszer meg fogta magát a karakterem, és elindult gyalog egy utat követve, nem reagált semmire.


Ilyenkor sokszor a menü sem jött elő.


Utoljára már elég jól ment, de aztán elfelejtett lőni a karakterem, plusz eltűnt a menü, így megint abba kellett hagynom.


Zavar, mert fizettem a játékért (nyilván) és elvárnám hogy akkor működjön is. Bug mindenven előfordul, de könyörgöm!


Plusz egy elég nagy cég csinálta, nem csak egy kis kezdő párfős csapat, nem kéne többször megakadnom már a legelején.


Valamit lehet tenni, hogy megoldódjon? Nagyon tetszik a játék, de így hamar elmegy tőle a kedvem.


A gépemmel tuti nincs baj, most lett nemrég összerakva a hozzáértő informatikus barátom által, direkt játékokra és nagyobb projektekre való.


2021. júl. 11. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!