Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon szeretnék a Gears of...

Nagyon szeretnék a Gears of War 2-3, és a Red Dead Redemption első részével játszani. Kipróbáltam őket emulátoron, de 20-30FPS-nél többet nem sikerült kisajtolni belőlük. Ezért már régóta játszom a gondolattal, hogy konzolt veszek, de?

Figyelt kérdés

Soha nem játszottam még konzolon, és nehezen tudnám megszokni a kontrolleres irányítást (őszintén szólva nem is szeretnék ezzel időt pazarolni). Láttam adapteres ( [link] megoldásokat, amik lehetővé teszik, hogy billentyűzet és egérrel is kezelhető legyen az adott konzol. A kérdéseim:


Melyik konzolt éri meg megvásárolni (ami támogatja is az adapteres megoldást)? Mennyire jók ezek az adapteres megoldások (folyamatos a jel pl.)? Megéri egyáltalán ez az egész?



2021. júl. 25. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A Gears of War csak Xbox-ra jelent meg.
2021. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
#1: Téves információt ne terjesszünk! Csak a 2-3. rész és a Judgment nem jelent meg PC-re, a többi igen.
2021. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva: az Xbox 360 és az Xbox One is támogatja a billentyűzet-egér adaptereket. Én kizárólag a XIM cég adaptereit ismerem, azok tökéletesek, de nagyon drágák. Olcsóbbakat 8 ezer forint körül is lehet már kapni, de azokat egyáltalán nem ismerem, hogy mennyire pontosak, megbízhatóak-e:

[link]

[link]

2021. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 De a kérdező a 2. és a 3. résszel akar játszani.
2021. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Tudom nem ezt akarod hallani, de konzolon kontrollerrel az igazi játszani. A játékok ahhoz vannak beállítva. Ezek az átalakítók amiről szó van hivatalosan nem támogatottak semmilyen platformon viszont működnek és a platform tulajdonosok nem tesznek ellene semmit. Ezek az átalakítók lényegében a kontroller mozgásán keresztül szimulálják az egeret (abba kell bedugnod) tehát nem lesz olyan mint PCn. Gyakorlatilag egy nagy márka van a Xim és az összes többi annak a valamiféle másolata több kevesebb tudással. Ez az átalakítósdi akkor indult be konzolon amikor ezeknek az ára beért a megfizethető kategóriába, a jók simán 50-60e forintba is kerülnek. Az ilyen 10e forintosok inkább csak szenvedést fognak okozni.


Azt tartanám fontosnak még hozzátenni, hogy akármit is mondanak ezeket a konvertereket elsősorban egyetlen dologra használják konzolon: hogy csaljanak multiban. Akármennyire is nem 1:1 ben olyan mint PCn, mégis sokkal gyorsabban és pontosabban lehet célozni. Arról nem is beszélve, hogy az újabb konverterekre lehet scripteket - apró programokat - feltölteni amik automatizálnak bizonyos kombinációkat (pl verekedős játékban egy gombbal beadod a legnehezebb kombót a világon) vagy pedig megkerülik a játékos fizikai korlátait (pl egy gombnyomásra a program "ellentart" lövés közben és nem ugrál a célkereszt (minden golyó ugyanoda megy ami valóságban lehetetlen lenne), esetleg géppuskát csinál olyan fegyverből ami olyan gyorsan lő ahogy húzod a ravaszt.


Ha Xbox One vagy Series konzolon játszod a Gearst vagy az RDR1et akkor ott automatikusan feljavítja a gép a grafikáját a játéknak és úgy emlékszem Gearsben az FPS is nagyobb. One X vagy Series Xen 4Kban is futnak. Véleményem szerint ha csak egyjátékosra használnád az átalakítót akkor nem sokat érsz vele. A legtöbb játék még mindig 30fpsel fut konzolon és olyan alacsony képfrissítéssel rángatni a kamerát nem lesz élvezet. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb single player gyerekjáték könnyű fokozaton. A multiznál akkor az már más, annyira elkanászodtak a csalók, hogy ha komolyan akarsz játszani bármilyen szinten akkor neked is csalnod kell. Magáért a konverterért nem bannolnak, de nem tudom a scriptekkel mi van.

2021. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!