Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Classic vagy TBC Classic...

WoW Classic vagy TBC Classic ha paladinnal akarok játszani? A vanilla WoW szimpatikusabb, de hallottam pletykákat, hogy a vanillában a paladin nagyon gyenge volt.

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 12:38
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%

"vanillában a paladin nagyon gyenge volt."


A melyik paladin? ... A holy az egyik legjobb volt. Tank és retri gyakorlatilag nem létezett, vagy ha volt is, csak dísznek.


TBC-ben mind használható, talán a tank a legjobb a saját vetélytársain belül.

2021. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Retri szeretnék lenni. DPS. Mindig is ret palával játszottam
2021. júl. 26. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az TBC ben rohadt unalmas volt. Judgementeken meg crusader striken kívül nincs semmid. Wotlk ben már érdemes volt játszani vele de ott még a protection nagyobb dps-t tudott tolni. De igazából Catától számítva élvezhető az, amióta megkapta a holy power rendszert
2021. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Olyan rossz volt BC-ben is a retribution?

Én WoTLK idején, meg BfA-ban játszottam vele. Meg Taurin Pandarián. De én úgy emlékszek, hogy régen sokkal több képessége volt, mint most. Volt egy csomó buff meg aura, amik már bent sincsenek. WoTLK-ban volt vagy 10 féle buffom, BfA-ban meg volt összesen 2. És a régi talentfás rendszer is szimpatikusabb, mint ez a mostani. Emiatt akarnék classicra menni. A mai már túlságosan le van butítva.

2021. júl. 26. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyival volt több képességed hogy hozzá fértél a tank és a healerek egyes képességéhez de valójában flashlighton kívül egyiket sem használtad érdemileg mert nem volt értelme
2021. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!