Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen plasztik kártyát...

Milyen plasztik kártyát érdemes vásárolni, ami tényleg jó minőségű?

Figyelt kérdés

Elég gyakran szoktunk pókert játszani a haverokkal meg néha idegenekkel is háznál.

Az a helyzet, hogy unom már ezeket a papír alapú de plasztik bevonatú kártyákat, mert hamar elveszitik a tartásukat, nem olyan jól keverhetőel, tapadnak a lapok.

Be is ruháztam egy gagyi plasztik kártyára, ami kb 2000 forint volt és elég nagy csalodast okozott, puha volt nagyon.

Azután most Be ruháztam egy bicycle prestige plastic playing cards-ra

6500-ért de ez se az igazi, valamivel merevebbek a lapok mint az olcsó plasztik kártyánal, de még mindig zavaró.

Van olyan plasztik kártya amire azt mondja az ember, hogy na ez igen, ebbe van tartás?

Köszönöm a segítséget!



2021. szept. 15. 05:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Profi helyeken Fournier-t vagy Copag-ot szoktak használni. Én Copag típusút vettem mindig, nagyon lassan kopik és kiváló minőségű.

Mindkettőt szokták alkalmazni nemzetközi versenyeken is. (WPT, EPT)

Üdv.

2021. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!