Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még elkezdeni WoWozni...

Érdemes még elkezdeni WoWozni eredetin? Vagy már akkora a lemaradásom, hogy nem tudnám behozni?

Figyelt kérdés

FreakZ nevű Battle for Azeroth tört szerveren játszottam, de átmennék eredetire.

Csak már 1 éve fut a Shadowlands, javában megy a season 2, be tudnám érni a többieket, ha elkezdem a nulláról?



2021. szept. 20. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire "utólérni" akarod a többieket, akkor lehet lenne lemaradásod, de én pl. nem így játszok, én a közösségért, meg az RP-ért vagyok fent. Folyékonyan tudok angolul, és jókat lehet dumálni a virtuális kocsmákban, meg hülyeségeken röhögni, és a tört szerókhoz képest rengeteg ember van fent, én ezért szeretem a wowot.
2021. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az utólérnit úgy értettem, hogy bejutni mythic10+ dungeonökbe és eredményes lenni pvp-ben
2021. szept. 20. 02:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy napi mennyit játszol.
2021. szept. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be lehet hozni. Nyilván azon is múlik, mennyi időt szánsz rá, de semmilyen endgame tevékenységből nem fogsz kimaradni ha most is gyűjtöd össze hozzá, ami kell.
2021. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
miért ne? Szerintem minden nap van 1 játékos aki a 0-ról kezdi. Kérdés hogy gyerek vagy-e, vagy felnőtt. Úgy értem van-e napi legalább 5 órád játékra, vagy csak ilyen fél órák? Ha nincs időd, akkor még 15 évvel ezelőtt se tudtál volna lépést tartani a többi játékossal, ha meg van időd akkor pár hét és már kimaxolod magad...
2021. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Napi 1-2 órát játszanék
2021. szept. 20. 15:04
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor felesleges, sajnos ez a játék nem éppen a normális életstílusnak kedvez
2021. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Minden nap lenyomok egy mythic dungeon-t, az nem elég? Mást úgyse nagyon lehet csinálni.
2021. szept. 20. 17:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Annak meg már úgy mi értelme? Rohadt gyorsan megfogod unni
2021. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amikor egy insta vagy raid néha 5 vagy több órán át tart... Ez nem véletlen csak a kockáknak való, ilyen hülyeségek hogy család, tanulmányok, munka stb... szóba sem jöhetnek egy ilyen játéknál :D
2021. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!