Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Utólag szeretném rendezni az...

Utólag szeretném rendezni az eü járulék lemaradásom, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónap amikor napi bejelentéssel dolgoztam, és akkor fizetnem kellett volna, de nem fizettem be(nem hosszú idő, 2-3 hónap). Ezt szeretném lerendezni mielőtt megkeresnek x kamatokkal. Ilyenkor ez hogy működik, mit csináljak, hova menjek? Sosem foglalkoztam még ezzel.

Előre is köszönöm

okt. 13. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Sétálj be a legközelebbi NAV kirendeltségre és ott meg fogsz tudni mindent csinálni.

Vagy csinálhatod online is igazából, ha akarsz szórakozni ányk-s nyomtatványokkal és hasonlókkal.

okt. 13. 09:05
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

A területileg illetékes NAV kirendeltséghez be tudsz menni és ott mindent lerendezni - ahogy 1-es írta.

Ha viszel magaddal elegendő pénzt, akkor ott be is tudod fizetni a tartozást.

Online csak akkor tudod megcsinálni, ha van Ügyfélkapu regisztrációd és azért ott nem olyan nagyon egyszerű lerendezni.

okt. 13. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már akinek. Én kb másfél perc alatt beküldöm a doksit és utalom át az összeget. Annyi idő alatt fel sem öltöznék, hogy elinduljak. Jha, és a kp-t nem minden nav üsz-on szeretik :D
okt. 13. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen, 3-as, vannak, akiknek könnyen megy - annyira tudtam, hogy valaki bele fog kötni .-( - és vannak, akiknek még ügyfélkapu regisztrációjuk sincs.

És "ha viszel magaddal elegendő pénzt" nem feltétlenül készpénzre értettem, de ez legalább jogos, mert tényleg van, ahol csak kártyával lehet fizetni.

okt. 13. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötekedésből írtam, eskü segíteni próbáltam a kp-vel, hogy az egyszeri ember ne járjon úgy, hogy van a zsebében 30 ezer kp és nem tudja kifizetni a tartozását. Az első választ is én írtam, abból láthatod, hogy az első gondolat nálam is az volt, hogy sétáljon be.
okt. 13. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Oké, köszi, hogy leírtad - szent a béke :-)
okt. 13. 14:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :)
okt. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!