Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Utólag szeretném rendezni az...

Utólag szeretném rendezni az eü járulék lemaradásom, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónap amikor napi bejelentéssel dolgoztam, és akkor fizetnem kellett volna, de nem fizettem be(nem hosszú idő, 2-3 hónap). Ezt szeretném lerendezni mielőtt megkeresnek x kamatokkal. Ilyenkor ez hogy működik, mit csináljak, hova menjek? Sosem foglalkoztam még ezzel.

Előre is köszönöm


2020. okt. 13. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Sétálj be a legközelebbi NAV kirendeltségre és ott meg fogsz tudni mindent csinálni.

Vagy csinálhatod online is igazából, ha akarsz szórakozni ányk-s nyomtatványokkal és hasonlókkal.

2020. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

A területileg illetékes NAV kirendeltséghez be tudsz menni és ott mindent lerendezni - ahogy 1-es írta.

Ha viszel magaddal elegendő pénzt, akkor ott be is tudod fizetni a tartozást.


Online csak akkor tudod megcsinálni, ha van Ügyfélkapu regisztrációd és azért ott nem olyan nagyon egyszerű lerendezni.

2020. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már akinek. Én kb másfél perc alatt beküldöm a doksit és utalom át az összeget. Annyi idő alatt fel sem öltöznék, hogy elinduljak. Jha, és a kp-t nem minden nav üsz-on szeretik :D
2020. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen, 3-as, vannak, akiknek könnyen megy - annyira tudtam, hogy valaki bele fog kötni .-( - és vannak, akiknek még ügyfélkapu regisztrációjuk sincs.

És "ha viszel magaddal elegendő pénzt" nem feltétlenül készpénzre értettem, de ez legalább jogos, mert tényleg van, ahol csak kártyával lehet fizetni.

2020. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötekedésből írtam, eskü segíteni próbáltam a kp-vel, hogy az egyszeri ember ne járjon úgy, hogy van a zsebében 30 ezer kp és nem tudja kifizetni a tartozását. Az első választ is én írtam, abból láthatod, hogy az első gondolat nálam is az volt, hogy sétáljon be.
2020. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Oké, köszi, hogy leírtad - szent a béke :-)
2020. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :)
2020. okt. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!