Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox series x VAGY xbox...

Xbox series x VAGY xbox series s + PC fejlesztése 200.000 forintból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Azt hallottam, hogy ugye most jelent meg az xbox új generációja (pontosabban tavaly) és tervezgettem, hogy vennék egy series x-et majd a szülinapomra. Természetesen ez maradt volna a választásom, viszont tegnap meggondoltam magamat, mivel hallottam, hogy az intel készíti a videókártyáit, ami hasonló erősségű lenne mint egy gtx vagy rtx vidikártya, és gondoltam, hogy talán azt veszem meg + gépem fejlesztése tárhellyel és rammal plusz egy xbox series s. Szóval nektek mi a véleményetek róla?:D Intel vidikártya+Ram+ SSD és HDD fejlesztés + Series s / Xbox series x?:D



2021. szept. 29. 12:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak az a baj hogy én nem szeretem a kezembe fogni az eszközt, ha játszok rajta + kevés a hely...
2021. okt. 3. 21:51
 12/20 A kérdező kommentje:
A másik meg, nem vagyok nagy steames típus XD
2021. okt. 3. 21:51
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#10 Miből gondolod, hogy a Steam Deck olyan sokáig életképes lesz, hogy nem kell új, fejlettebb verziót kiadni belőle 1-2 év múlva? Nem igazán értem ezt a nagy felhajtást egyébként a Steam Deck körül. Amíg nincsenek külsös tesztek az eszközről, addig kár elhinni bármit, amit mondanak. Az, hogy Linus pár dolgot megnézhetett a fejlesztők felügyelete alatt, (így azt engedtek a nézők elé amit ők akartak) az nem számít rendes tesztnek. Shadow of The Tomb Raider legalacsonyabb grafikai beállításokkal nem bírja tartani 800p-ben a 60fpst. Persze mondhatjuk, hogy olyan kis kijelzőn ez nem számít, de mi van, ha rákötök egy Full HD-s monitort? 20 fps-el fog majd döcögni? Ezt egy GTX 1050 es videókártya is tudja, pedig az már vagy 3 éve elavultnak számít. Mindezt persze 150 ezerért 64GB tárhellyel, amire jó ha 1 játék ráfér. Ennyiből már a PS5 Digitális kiadását megveszed, ami 10x nagyobb tárhellyel 4K 60 fpsbe futtat neked mindent. De még az Xbox Series S is sokkal többre képes (És "szaros" Game Pass sem kötelező hozzá). Értem én, hogy a Nintendonak elnézzük a 720p-s alacsony grafikás játékokat, de nehogy már 2021-ben 800p-ben legalacsonyabb grafikán akarjon valaki Far Cry 6-ozni 20-30 fpsel (most csak mondtam egy játékot). Nem hiszem, hogy a játékosoknak ez a tökéletes választás. Ráadásul a Steam Link és a Steam Kontroller is csak 1-2 évig volt támogatva (vagy egyáltalán árusítva) aztán mindkettő ment a levesbe.
2021. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#11 a steam deck-ek fogd fel egy pc ként. A tv-re / monitorra lehet kötni, dughatsz rá egeret meg billentyűzetet, és pontosan ugyan olyan lesz, mint a mostani géped, észre sem veszed a különbséget... ja és SD kártyát is rakhatsz plusba bele, és már 2 TB-os sd kártya is létezik.


#13 te nem fogod fel ez mekkora lépés most a pc történelemben. Gondolj arra, hogy mekkora gépek kellettek eddig ahhoz, hogy játszani tudj, még a gamer laptopok is brutális méretűek ha levesszük a képernyős részt. És itt egy ilyen mini izé, ami teljes szabadságot ad. Hasonlítsd össze a Nintendo Switchel, ami kb olyan erős mint egy xbox 360, de minden játék rá arany áron van, kell előfizetés a netes játékhoz, szarok a joyconok már a megjelenés óta a mai napig, nagyon kevés eszközt dughatsz rá és azok is méreg drágák, és úgy igazából játékon kívül semmire sem tudod használni...

Nekem van Steam accom, 700+ játék van rajta, de sokat utazom így nem tudok játszani azokkal, max a Switchel, de most hirtelen 700+ játék lesz elérhető INGYEN. Továbbá telepíthetek rá emulátorokat, meg amit akarok, és bumm, még több tízezer játék INGYEN. És az egész elfér a két tenyeremben... Lehet lesz ebből is majd 2 évente újabb verzió, de ha belegondolsz hogy egy Doom Eternalt elvisz 40-50 fps-el 720p-ben tv-re kötve, akkor az még jó sok évekig elfogja tudni vinni az új játékokat is, ha meg már annyira nem visz semmit akkor eladom, és veszek egy újat, mert ennek lesz is értéke, míg egy 3-4 éves sima PC-t kinek adsz el? Semmi értéke nincs már addigra, akár egyben akár darabokban ...

2021. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nekem 8, annyi az tuti, hogy nekem van kb 20 steames játékom, és a felük free játék volt egy határozott időpontig. Neked megéri, mivel te steames ember vagy, van egy csomó játék steamen. Nekem a pc-m arról volt híres számomra, hogy kevés volt a hely, ezért volt kb vagy 5db játék rajta (Gta5, Fortnite, Minecraft, ForzaHorizon4, Cod Mw2 régebbi verzió) kb 240gigás volt a HDD-m, ezek a játékok el is foglalták. A másik meg, én még nem keresek, mivel még nem múltam el 18 éves. Én mindig is jobban kötődtem az xbox accountomhoz, pl. sokat minecraftoztam is, és nem szeretnék már egész nap ülni a gép előtt, szerintem az, hogy az ágyon fekve nézni a tévét és játszani, szerintem sokkal kényelmesebb.
2021. okt. 4. 07:17
 16/20 anonim ***** válasza:
Pcre játék miatt mar nem éri meg.
2021. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 most, de ha normalizálódik az idióta kriptobányászat helyzet megint megfogja érni. Habár sajnos már a kalózkodás sem olyan mint régen, most már itt is muszáj vagy megvenni a méregdrága játékokat, a Call of dutyt pl már egy ideje fel se tudják törni, Deathloop sincs fent a torrent oldalakon, meg még jó pár ilyen :/ Nem is beszélve arról, hogy PC-n egyáltalán nincs használt játék piac. De igen, most egy videokártya áráért kapsz egy xbox one x-et, veszel hozzá gamepasst kb 2 játék áráért egy évre és csak játszol.
2021. nov. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
már mindegy, rendeltem egy series x-et, majd jövőre pedig majd talán beszerzek egy új procit és videókártyát:)
2021. nov. 27. 22:05
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 ha ilyen könnyen menne... ugye tudod, hogy most jelennek meg a ddr5-ös ramok? Amik persze nem lesznek kompatibilisek a mostani alaplapoddal, de lehet az akkori procik se fognak belemenni a mostani alaplapodba, de akkor már olyan alaplapot illene amiben van nvme ssd slot, meg olyan biztonsági chip ami a windows 11-hez kell különben nem lehet telepíteni... Egy ördögi kör ez a pécé ipar
2021. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél! ☺️👌
2021. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!