Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Portal van másis a játékban?

Portal van másis a játékban?

Figyelt kérdés
Tegnap jött le a játék és az első egypár szint után észrevettem hogy asszem a 17-es pályán a falból kiálló rész mellé volt írva asszem vérrel hogy HELP meg tele volt kézlenyomattal is és írással bellül szintén ez van a 18-as pályán is. Csak azért kérdezem hogy nehogy meglepődjek valakin :) mert nem nagyon szeretnék oda bemenni xD
2010. szept. 4. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor most azt kéred lőjük le a poént?

Amúgy, nem nincs más a játékban, azok az előző teszt alany nyomai.

Ja, és a kérdésedben elférne pár vessző.

2010. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy én lelövöm a poént:az előző tesztalany is te voltál, csak klónoztak : D
2010. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. szept. 5. 09:58
 4/10 A kérdező kommentje:
És rajtam kívül más ember? mert most szabadultam meg a 19-es pályán a tűztől, és televan minden székkel meg számítógépekkel szóval ez erre utal hogy nemcsak robotok vannak?
2010. szept. 5. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidd vegig es meglatod... Egyebkent emberrel nem fogsz talakozni!!! Annyit elarulok a hogy a portal a Half Life 2 vilagaban jatszodik (legalabbis az Aparture science nev a HL2 episode 2ben is feltunik), tehat leteznek emberek...
2010. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Portal:Prelude nevű kiegészítő-ben vannak emberek, habar csak a hangjukat hallod és a körvonalaikat, latod a homalyosított üvegeken keresztül.:)
2010. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tisztelettel szeretném kijavítani a 09:47-es valaszolót. A főszereplőt tényleg klónozzak de valójaban ennek nics köze a feliratokhoz. A feliratokat egy Doug Rattmann nevű ember irta aki korabban az Aperture Science munkatarsa volt, de késöbb kényszerből tesztalany lett belőle. Mivel nem tudott végigmenni a palyakon elkezdett félőrülten bolyongani az altala mar végigvitt palyakon. Mivel korabban az Aperture Science-nek dolgozott, tudta, hogy vannak nyílasok a falakban, amiket aktivalt és élőhelyként alakított ki. És ugye mert nem volt teljesen normalis, néha összefüggéstelen dolgokat írt a falra, hogy segítse a jövendőbeli tesztalanyokat!
2010. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

elég régi topik, dfe azért megpróbálom: az angolnyelvű halflife/portal wikipédia szerint, a cjohnson, cave johnsonra utal, aki az egész aparture science alapító atja, (az oldalon az egész történele mfent van, faszányos kis olvasmány...:)) a faszi, aki az üzeneteket hagyta, nyilvá n az egyik túlélője glados pusztításának, aki a kamerák elől elbújva, a falakon kívül bujkált egy arabig, üzeneteket hagyva az utódjának, mellesleg ratmannek hívták, szerintem már halott...


[link] az oldal, aki tud angolul, az nagyon nagyot fog most csemegézni...:D jó szórakozást

2011. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a web oldalon jartatok
2011. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LOL! EN 10 ORAN KERESZTUL OLVASTAM A COMBINE OVER WIKIT!!
2011. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!