Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kedvenc Far Cry? :D

Kedvenc Far Cry? :D

Figyelt kérdés
És miért?

2021. dec. 3. 11:33
A kérdező szavazást indított:
FC1 (Hey you, with the shirt!)
FC2 (afrikai polgárháború)
FC3 (karibi kalózok)
FC4 (Himalája)
FC5 (amerikai szekta)
FC6 (Közép-Amerika)
Primal (ősemberek)
New Dawn (poszt-apokalipszis)
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a farcika 3.
2021. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem máig a FC2 a kedvencem, nem is tudom hányszor játszottam ki. Az összes közül a legkomolyabb, legnyomasztóbb, és az egyetlen, amelynek üzenete, tanulsága van; nagyon sokat meg lehet érteni belőle a háborúkról, a konfliktusok mozgatórugóiról.

Második helyre a FC5-öt tenném, harmadikra a Primalt.

A FC6 és a New Dawn csalódás volt.

2021. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szintén a FC 2-re szavaztam, hihetetlenül hangulatos volt az afrikai vidékeken kalandozni, a legjobb helyszín szerintem a franchise történetében a mai napig. A játékmenet sajnos nem volt a legjobb (az újratermelődő és a végtelenségig minket kergető ellenfelek miatt), de a környezet kárpótolt.
2021. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én a 6-ra szavaztam, de "csaltam", ugyanis ez az egyetlen a sorozatból, amit egyelőre ismerek. A karibi hangulata nekem egyébként nagyon tetszik, az egészet azért is próbáltam ki, a többi részt majd lehet, hogy egyszer meglesem, egészen olcsók már.
2021. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Haműr a 200x feltett kérdés újra, legalább a Blood Dragont ne hagytad volna ki.
2021. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

FC3 és a Primal számomra nagyon jó volt. De főleg a 3.

Az FC6, New Dawn... Hát...


Az FC6-on nagyon érződik ez a Kuba ellenes amerikai propagálás, ami szerintem azért elég durva húzás volt.

2021. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!