Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox Series X elég vagy...

Xbox Series X elég vagy kellene hozzá egy PC is?

Figyelt kérdés

Se gépem se konzolom. Csak egy erős pc-t szerettem volna de nagyon magas áron vannak. Gondoltam egy konzol és egy olcsó gép kombóra de valójában én nem használnám szerintem sok mindenre a pc-t, 4-5 éve nincs is csak egy telefonom. Na de azért néha mégis van szükség gépre 1-2 dolog miatt bár én mindent telefonon oldottam meg.


A kérdésem az lenne hogy kielégítené a szükségleteimet egy Xbox vagy kell vennem hozzá egy gépet?

A szükségletem most így hirtelen Zoom Meeting használata, film nézés, weboldalak böngészése olvasása, Facebook, eladni venni ol jofogason, nem tudom szóval nem fogok videót vágni, képet szerkeszteni, programozni stb így hirtelen mindent nem tudok megmondani de ahogy látható boldogulok egy telefonnal is évek óta. Még annyi lenne hogy pendrive-ról mozgatni cuccokat, fel-le-venni illetve meg is nézni. Az se baj mert szüleimnek van arra egy rossz gépük. Ha van kérdésetek hogy mit nem tud az Xbox amit egy pc igen azt tegyétek fel hogy nekem személy szerint szükségem van e rá. Köszönöm a válaszotokat és hogy elolvastad!



2021. dec. 24. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát őszintén megmondom hogy nekem egyik konzol sem volt elég sem teljesítményben, sem felhasználhatóságban egy pc-hez képest. Viszont az tény hogy tényleg nagyon elvannak szállva az árak :/ Most egy jó pc (nem is olyan erős) 700 ezerért megy....egyáltalán nem éri meg, szóval inkább konzolt vennék a helyedben. Bár hozzá teszem hogy ezt kontrolleres dolgot én már 12 évesen meguntam, szerintem gagyi, és szar is egy pc-hez képest...de hát ez van.
2021. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

játékra a konzol tökéletes

egyébre meg vegyél egy notebookot

2021. dec. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
27 évig volt pc-m. egyáltalán nem gagyi a kontroller
2021. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom Xbox-on hogy van, de PS-en van böngésző. Bár szerintem a zoom nem menne róla, főleg a kamera miatt. Filmet nézni, zenét hallgatni, ilyesmiket tudsz, tehát multimédia szempontjából jók a konzolok.
2021. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én mindig is azt mondtam ha játszani akarsz elég egy konzol

de ha te nem csak játszani akarsz hanem minden mást akkor jobban megéri egy laptop/pc vagy akár tablet

konzol szerintem kifejezetten játékra készült

netflixezni is szoktam rajta meg amilyen apk még van rá

de böngészésre nekem minden más kényelmesebb volt

2021. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!