Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben míért...

League of Legendsben míért kapok állandóan rossz csapattársat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban csak veszítettem megállás nélkül mert szó szerint minden meccsen vagy troll vagy afk embereket kapok...

20 as szintű kezdő vagyok (nem teljesen kezdő, régen rengeteget játszottam de az már legalább 7-8 eve volt) és állandóan ez van. Kezd idegesíteni hogy ilyenek miatt kb hiába játszok mivel az egész meccs egy vicc.

Több haladó haverom mondta, hogy menjek fel minél gyorsabban lvl 30 hogy birjak rankedozni mivel ott már kicsit komolyabb emberek is vannak. Tényleg ez lenne a megoldás, rankedon majd jobb lesz?



2022. jan. 13. 09:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hozzátenném én folyton kommunikálok a csapattal(egyik profi haverom tobbe kevesbe mindet megtanitott a jatekrol) de hiába, ha egyszerűen infantilis inbecil mind... próbálom összehozni a csapatot, mondani hogy ne menjenek 1v5, jelzek folyton a térképen hogy mi merre hogy stb de egyszerűen hiába. Vagy direkt trollkodnak vagy afk egész végig vagy úgy játszanak mint aki életében először ül gép elé
2022. jan. 13. 09:17
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Hiába vársz sokat lv 20-as kezdőktől, nem tudnak játszani, ez van.

Ranked jobb lesz, de nem sokkal. Minimum goldig ki kell húzni, hogy értelmesebb emberekkel játszhass. Iron és bronzba olyanok vannak akik kb a haladó botok szintjén vannak, és ezzel nem túlzok. Szóval van aki simán leinteli ott is, mert nem érdekli.

Szerintem nem olyan élvezhető már a játék az új itemek és a burst meta óta, ami megy több mint 3 éve. Kb az van most, hogy bármelyik hős bármelyiket le tudja one shotolni a megfelelő itemekkel/rúnákkal. Nekem ez már annyira nem tetszik, régen jobb volt. :(

2022. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Technoviking is megmondta, potenciálisan jó jatékosok ragadnak be bronz-silver környekén. Hiába jó a mikro tudásuk, a makrot kell fejleszteni
2022. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezt csak azért írtam le az előbb, mert szerintem vannak jó játékosok alacsonyabb szinten, ismerik az adott champet, jól tudnak vele játszani, csak nem tudják mikor mit kell csinálni. Mikro/Makro

2022. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

AK reakcióit bírom erre a "mindig rossz csapattársakat kapok"-ra :)

Mindig sírok a nevetéstől rajta.

De az előbb említett Techno, meg Hipponix is frappánsan meg szokta ezt válaszolni.

Lényege, hogy ez nem így van.

2022. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos igaz. A junglerekre általában nem lehet számítani, a fele nem tudja mi a feladata ha jungler.

A többi a meccs elején agyon feedel legalább 1 enemyt.

De az is gyakran van hogy jól indul a meccs, viszont mid gameben megborul a csapat, van 1-2 jó itemjük és rusholnak 1v3-ba és kész, az enemy visszajön a szintünkre és némi csapatmunkával lehozzák a meccset hiába vagyink fizikálisan erősebbek, csapatmunkával állandóan legyőznek.

2022. jan. 13. 11:12
 7/16 A kérdező kommentje:
11:10 igazad van sokszor hibázok én is... de amikor halálra pingelem a lanet hogy kell a help vagy ne menjenek oda mert ott az enemy viszont ők észre se veszik akkor már nem tudok mit tenni.
2022. jan. 13. 11:13
 8/16 A kérdező kommentje:
Vagy szerinted olyan helyzetben mit csinaljak amikor olyan h.lye a csapattarsam hogy midre jon supporrolni ugy hogy mar van 1 support boton?
2022. jan. 13. 11:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag 2 supp...
2022. jan. 13. 11:20
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy olyan hőst kell vinni, amivel le tudod hozni 1v5-ben, aztán nem kell sírni a team miatt. :D Szerintem Kata/Ezreal. Kezdők ellen még a Lux support is olyan vagy MF. A többit hiába írnám, mert azok nehezebbek. Ezreal egy rák, kell kb 2 item, már tanky is de a Q-ja attól sebez már egy 30% HP-t. Lux/MF-t szerintem nem kell magyarázni, mindkettő faék egyszerűségű, mégis egy jó ulti eltüntethet mindenkit. Kata addig nehéz, amíg nem érzel rá, a tőröket kell figyelni aztán annyi. Ha valamennyire fed ő tényleg 1v5. Vele volt szerintem a legtöbb pentám, pedig nem mainelem. De full braindead champ, csak vársz a megfelelő pillanatra, aztán beugrasz és mindenkit kinyírsz.
2022. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!