Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben míért...

League of Legendsben míért kapok állandóan rossz csapattársat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban csak veszítettem megállás nélkül mert szó szerint minden meccsen vagy troll vagy afk embereket kapok...

20 as szintű kezdő vagyok (nem teljesen kezdő, régen rengeteget játszottam de az már legalább 7-8 eve volt) és állandóan ez van. Kezd idegesíteni hogy ilyenek miatt kb hiába játszok mivel az egész meccs egy vicc.

Több haladó haverom mondta, hogy menjek fel minél gyorsabban lvl 30 hogy birjak rankedozni mivel ott már kicsit komolyabb emberek is vannak. Tényleg ez lenne a megoldás, rankedon majd jobb lesz?



2022. jan. 13. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha midezel mindenképp próbáld ki LeBlancot is. Ő nem igazán 1v5 de olyan one shotokat lehet vele, hogy befosnak. Hozzá szerintem kell gyakorlás, de nem annyira vészesen nehéz. Más biztos Zed-et meg Yasuot ajánlana. Nekem 6 vagy 7 év nem volt elég, hogy ezekkel megtanuljak rendesen játszani, persze idegesítő op sz*r mindkettő. Meg Irelia, vagy Kassadin... Vagy most már van a Yone is, az is op meta champ. Én kifejezetten utálok midezni, olyankor csak stresszelem magam, hogy botlane miatt fog elmenni.
2022. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11:40 Általában midezek. Sajnos észrevettem én is hogy a midet eleg könnyű elbukni ha a botosok feedelnek.

Yonet azt nagyon jól kitanultam 3 hét alatt de rájöttem hogy elég konnyű kijátszani illetve bizonyos champek röhögve megölik hiába dashelget ide oda.

Most zedet tanulom midre sajnos de sajnos ő nem 1v5 viszont kora játékban erős ami fontos miden.

Illetve Siont is gyakorolgatom mivel sokszor muszáj tankozni ha a csapat túl gyenge. Csak hat Sion eléggé öngyilkos karakter a játék végén de legalább le tudom rusholni őket 1v5 ben utána a csapat lehozza (persze ha szerencsém van és a csapat összetart)

2022. jan. 13. 13:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Vayne top/midet is ajánlom. Topon sírni fognak a tankok, midre wits end-el nagyon op minden mage ellen.

Próbáld ki amiket írtam. Nem kell midezni minden játékban. Lehet boton jobban teljesítenél.

2022. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Őszintén nekem a bot annyira nem tetszik.

2 okból: 1 nem tudok jól célozni sajnos(a lövöldözős játékok se az erősségeim) 2 sokszor nem csak tőled függ boton a harc hanem a csapattársadtól lent vagy a supportodtól.

Az én kezemre jobban rááll az ilyen assassin harcos ugrálós teleportálós idegesítő játékmód. (Yone, Zed, Master stb)

2022. jan. 13. 14:34
 15/16 anonim ***** válasza:

Őszintén nekem a bot annyira nem tetszik.


"2 okból: 1 nem tudok jól célozni sajnos(a lövöldözős játékok se az erősségeim) 2 sokszor nem csak tőled függ boton a harc hanem a csapattársadtól lent vagy a supportodtól."


Van egy mondás botlane-ről. A lane-t a support nyeri, a meccset meg az ADC.


Visszatérve... írtad hogy 2 support... na ezt high eloba szokták csinálni. Másik meg, a supportnak kutya kötelessége roamolni midre is, topra is, na persze nem egy Sonával.

Sokan alulértékelik a botlane-t , főleg a support szerepét. A support koordinálja a csapatmozgást stb. Én mides voltam korábban, de már a support a kedvenc posztom.

2022. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát, Karthus support mindent ver XD
2022. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!