Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire időigényes a Gta Online?

Mennyire időigényes a Gta Online?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy most lvl 60 as vagyok, bele tudnék vágni valami bizniszbe, csak kérdés hogy megéri e:


Szóval ha összehozok egy kokós nightclubot pl, vagy akármit, az már úgy hozza magától a pénzt?

Teszem azt játszom más játékokkal, meg élek is, majd visszanézek a GTA Online ba..

Akkor a távollétemben hozza a pénzt, vagy áll, ahogy otthagytam vagy

kirabolhatják az egészet?


Szóval mennyire időrabló ez a game? Van e értelme bizniszeket csinálni sok pénzből, ha mondjuk nem nézek rá vagy egy hétig, mert mással is szeretnék foglalkozni?


Akkor pluszban, vagy ugyan ott, esetleg minuszban vagyok?



2022. jan. 23. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha bármilyen pénzt is generál a játék, ahhoz online kell lenned hogy megtörténjen, mert ha kilépsz, megáll minden folyamat. Olyan passzív bevétel nincs, hogy heti egyszer belépsz és kiveszed a pénzed a bankból, ami addig ott kamatozik/nő. A night club legjobb esetben óránként 70 ezer dollárt tud generálni - ehhez egy teljes órát online kell lenned (aktívan, különben afk miatt kidob 15 perc után).
2022. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Igazából ha már egy játékot úgy nézünk hogy időrabló-e akkor a szórakoztatást int célját már el is veszti kb.
2022. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor semmi értelme ezekkel szrakodni, ha van normális, pörgős élete az embernek.

Maximum megveszem hogy legyen.


Köszönöm szépen!

2022. jan. 23. 20:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, nagyon sok játékot szeretek,

szórakoztat egy egy Dark Souls/

Bloodborne boss legyőzése, egy érdekes történet, pl Death Stranding, egy jó gunplay, pl Destiny 2..

De a valósàgban sem úgy működik hogy csinálsz egy vállalkozást és egész nap azzal foglalkozol, és csak akkor tejel ha ülsz a géped előtt. Mert az már inkább munka, mintsem szórakozás, én meg utálok dolgozni :D

2022. jan. 23. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A bizniszek felejtősek, nem éri meg csinálni őket, csak az idegeire mennek az embernek.
2022. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is erre jöttem rá, csak az idő megy vele, sokkal többet lehet farmolni a 3x os xpt/pénzt kínáló küldetésekkel mint pl most volt a Simeonos.
2022. jan. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!