Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen programot tervezzek...

Milyen programot tervezzek ismerkedéshez ami spontán összehozható és nem túl időigényes?

Figyelt kérdés

Bővebben szeretném kicsit jobban megismerni meg megismertetni magamat vele, szeretnék összehozni olyan alkalmakat ahol közelebb kerülhetnénk kicsit egymáshoz, viszont nem egyszerű. Ha találkozunk kb mindig csak ugyanarról beszélünk ami az ismerettségünk alapját képezi lényegében viszont nem kellemes emlék egyikünknek se, ha meg nem erről van épp szó akkor meg nem igazán van más téma csak kínos csend.


A másik probléma, hogy én próbáltam tervezni kirándulás, akár utazást is hogy bérlünk egy lakóbuszt és azzal megyünk, elmenni kocsikázni a hegyekbe stb stb szóval ilyen abszolút kötetlen dolgok, a probléma az, hogy nagyon elfoglalt, sokat dolgozik ráadásul Szombaton is így nehéz dolgom van.

Mert egyrészt akármit felvetek nem igen ér rá, nyilván nem csak én vagyok neki egyedül hanem vannak nálam fontosabbak, emellett az egyetlen szabadnapját se igazán illene elvennem mert még ha lenne is kedve egyébként, már az elveszi hogy akkor nem tud aznap pihenni.


Olyan program kéne mindenképpen tehát ami spontán összehozható vagy ha bonyolultabb szervezést is igényel részemről akkor se veszek vele el túl sokat a szabadidejéből tehát rövid de tartalmas, emellett fontos lenne az is, hogy lehetőleg csak ketten legyünk ne pedig olyan helyen ahol sok más ember is van mint zavaró tényező.


Ezért is lenne jó az éjjeli autókázás, kirándulás stb csak hát ha erre nincs ideje akkor nem igazán tudom mire lenne, ahol tudnánk kicsit beszélgetni, ismerkedni.


Valami program/közösélmény vagy akármi kéne ami túlvan azon, hogy "összefutunk de csak 15 percem van szóval szia-szia, mizu-semmi" teljesen jelentéktelen sablon társalgáson viszont mégse visz el mondjuk egy fél napot az életből szóval olyan amibe lehetőleg tuti belemenne.


Nem különösebben tudom miket szeret az autókon meg BMW-n kívül, kirándulni az tudom, hogy szeret de ugye az nem opció így, autóstalálkozó vagy hasonló szintén nem, a haverjaival eljárkáltak inni meg hasonlók de az nem hiszem hogy túl tartalmas lenne, így ezen túl nagyon ötletem abszolút semmi.


Minden segítséget előre is köszi!



2021. dec. 29. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd szakítana rád időt. Ő egyáltalán próbálkozott már veled valami közös programot szervezni?
2021. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írod, semmi felvetésedre nincs ideje.

Törődj bele, ha érdekelnéd, szakítana időt közös programotokra.

.

Ne fuss olyan szekér után, amelyikről tudod, hogy semmiképp sem vesz fel.

2021. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos ez is benne van kicsit amit írtok de nem ez a helyzet.

Egy évvel ezelőtt kb ugyanekkor például pont Ő vetette fel, hogy menjünk ki együtt. Szeptember környékén írtam neki, hogy lenne egy ötletem de mondta hogy no offense nem miattam nem akar menni csak nincs rá ideje. Viszont Decemberben meg beszélgettünk pont olyan témába és Ő mondta, hogy ha van kedvem menjünk ki együtt. Életem szerintem egyik legemlékezetesebb élménye mai napig nem is elsősorban amiatt amit csináltunk ami amúgy király volt és nem is a helyszín miatt hanem mert vele lehettem ott.


Szóval nem erről van szó és nem is akarom, hogy ez félrevezesse és lezárja a kérdést. Egyszerűen valóban elfoglalt is valóban dolgozik és nem ér rá nem csak rám hanem másra se nagyon, pont Ő mondta pár hónapja erre a lakóbuszos kirándulos ötletemre, hogy még a gyerekkori barátaival sincs ideje összejönni egy rendes ivászatra nem hogy ilyenekre.


Úgyhogy továbbra is várom az ötleteket.

2021. dec. 29. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Akire/amire akarok szakítok időt...


Volt mikor 2 helyen melóztam, 12 meg 8 órában, de akivel akartam azzal tudtam talizni...


Ez duma, hogy nincs Rád ideje....

2021. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SPONTÁN összehozható ismerkedési programot akarsz TERVEZNI?

Azt tervezhetsz, amit csak akarsz, ám ha neki nem kellesz (a jelek ezt mutatják!), akkor minden terved dugába fog dőlni.

2021. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!