Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a Fallout 76 nekem nehéz...

Ez a Fallout 76 nekem nehéz csak vagy vásárolni kell hozzá plusz fegyvereket bankkártyás utalással?

Figyelt kérdés

#fallout76
2022. jan. 29. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nehéz, teljes mértékben játszható mikrotranzakciók nélkül. A fegyverek már ott vannak a játékban, csak fel kell fedezni a világot, lootolni a helyszíneket és a legyőzött ellenségeket. Esetleg a tárgyak eladásából szerzett kupakokkal vehetsz a kereskedőknél jobb fegyvert, de a fegyver fejlesztési rendszer mellett még az sem igazán kell.
2022. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor lehet valamit én nézek félre de állandó lőszerhiányban vagyok.. stimpak már úgy úgy jön a lucky miatt de a lőszer az necces na meg a lead-et se találom ami a fegyverjavítás egyik alapja
2022. jan. 29. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ez alapján megtervezni a játékot, itt a régiók ajánlott nehézségi szintje van. A sztori mód nagyjából ugyanezt követi végig, hogy nagyjából elérd azt a szintet amit a következő régióhoz ajánlott:

[link]

2022. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm!
2022. febr. 15. 19:23
 5/5 Radzeer válasza:

A One Wasteland update (kb. 2020 ősz) óta jobban skálázza a nehézséget, úgyhogy az a térkép már nem releváns, alacsonyabb szintű játékosként alacsonyabb szintű ellenfelekkel fogsz találkozni bárhol.

Én Angry Turtle youtube-csatornáját ajánlom, ott rengeteg trükk (közte ammo farming, ami kérdeztél) és fegyver / armor specifikus teszt videó van.

A Fallout Wikiben meg elképesztő mennyiségű tudás van felhalmozva.

2022. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!