Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 76 vagy AC:Odyssey?

Fallout 76 vagy AC:Odyssey?

Figyelt kérdés
A fallout 76-ban valami megfogott (sajnos nemtudom mi) de nem próbáltam ki és nem is vagyok az a nagy falloutos…. sőt nem is tudom milyennek kell lennie mivel egyik részét se teszteltem le de mégis valamiért bejövős. AC:Odyssey nagyon adja nem sajnálnám rá a pénzem. De ha megveszem a fallout 76-ot és nem tetszik valamiért akkor kidobtam rá elég sok pénzt meg ráadásul elég sokan fikázzák is.

2018. dec. 21. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
AC. A Fallout 76 egy nagy rakás sz..kupac, amiről kb. hetente jön egy újabb botránnyal teli hír. Mindezek mellett tartalmilag 0.
2018. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet kérdés: az Odyssey az év egyik legjobb játéka, nálam a God of Wart és a Spider-Mant is simán lenyomta. Akik fikázzák, azok maximum csak videókat láttak belőle.

Ha mindenáron Fallout, akkor a Fallout 76 helyett inkább a New Vegas-t vagy a Fallout 4-et ajánlom. A 76 egyszerűen borzalmas.

2018. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy az Odyssey most féláron van a Uplayen és a Playstation Store-ban is.
2018. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!