Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miért ad ki a...

Szerintetek miért ad ki a Sony PS exkluzív játékokat PC-re?

Figyelt kérdés

Most így rögtön a Horizon Forbidden West okán gondolkodtam el ezen...


Tehát vágjátok, hogy amit most kaptunk pc-re, ez a God of War, és ez a Horizon Zero Dawn ezek mind már sokadik éves játékok, és mindkettőre igaz, hogy a folytatásuk viszont NEM fog kijönni PC-re?


Tehát jön itt a Ragnarok meg a Forbidden West, nekem ez eléggé úgy bűzlik, hogy a God of War is meg a Zero Dawn is csak azért lettek kiadva PC-re, hogy több olyan játékost fogjon meg a sony, akiknek MÉG NINCS PS-e, (és csak pcjük van) de ha akarnak játszani ezeknek a játékoknak a folytatásával, akkor akarjanak PS-t venni?


Nézegettem én ezeket a játékokat amúgy is mostanában mennyibe kerülnek, és ilyen 4-5 ezerért ps4-re már meg lehet kapni, ha nem olcsóbban... Tehát ezek már mondhatni régi, lecsengett játékok, így nem "bukik" sokat azzal a sony ha pc-re is kiadja őket..



Tudom hogy a RDR2 meg a teljes uncharted széria kiadása pc-re nem tartogat (vagy legalábbis én nem látok bele) ilyen hátsó szándékokat.. Nem hiszem hogy azoknak lennének folytatásaik.

Mondjuk a Days Gone-nak se, bár ki tudja.


Nekem most ez mégis szöget ütött a fejembe hogy mi ez hogy jönnek a folytatásai ezeknek a játékoknak, és a híroldalak szerint még csak tervben sincs, gondolat sincs rá hogy pc-re is jöjjenek. Játszál szépen az első részekkel, aztán ha érdekel a folytatás, tessék ps5-öt venni.



2022. febr. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Az elején ezt sokan mondták, de azóta már annyi fajta játékot kiadott a Sony, hogy láthatóan nem ez a helyzet. Pár év késéssel (sok esetben még hamarabb) most már kifognak adni minden játékot. Egyszerűen egy pár millás eladást nem lehet beáldozni az exkluzivitásért cserébe.

Hülyére kereste magát a Microsoft is azzal, hogy elkezdte kidobni az ezer éves játékait is PC-re. Ezeknek kb. fingjuk nem volt eddig arról, hogy mekkora piacot hagytak ki eddig. Dől a lé olyan játékokból, amit a konzolosok nagyrészt úgyis kitoltak.

2022. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert profit van belőle. A játékoknak amúgy az a lényege üzleti szmepontból, hogy vegyenek miatta konzolt, de egy több éves játék miatt már nem sok esély van rá, hogy venni fog valaki ha addig nem vette, így hát már ki lehet nyugodtan hozni más platformra is.
2022. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát persze. ha ki is jön a folytatás pc-re később, az is még évek, az emberek többségének pedig minden azonnal kell, így majd sokan vesznek ps-t a folytatásért. de ezzel nincs semmi baj, a sony nem jótékonysági intézmény, neki az az érdeke hogy bevonzon minél több vevőt
2022. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"így nem "bukik" sokat azzal a sony ha pc-re is kiadja őket.."

mint írtad, régi játékok, miért bukna a Sony ha ezeket kiadja újra pc-re teljes áron? nem hogy nem bukik, hanem újra keres vele! plusz sokan vesznek majd ps-t, mert akarnak a folytatással játszani

2022. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Deff ***** válasza:
50%
Véleményem szerint amúgy sincs jelentősége mert a felhőalapú szolgáltatások felé fogunk elmozdulni. A microsoftnál már lehet xboxos címeket tolni pc-ről felhőn keresztül kontrollerrel. Nem fentartható hosszú távon hogy mindig újabb és újabb vasat kell venni 2 évente.
2022. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudják megoldani a felhő esetében hogy a latency ne okozzon gondokat.

Singleplayer estében még okés a dolog mértéke, de egy multi esetében azért már elég érezhető lehet a dolog, nem csak a szerver latency hanem mellé még maga a közvetítés is.

2022. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 aztán majd sirtok az input lag miatt
2022. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!