Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az a fogalom hogy...

Mit jelent az a fogalom hogy MMORPG? Az ilyen játékokat lehet játszani single playerben offline (ps4-re vagy ps5-re gondolok)? Ezek miben különböznek a normál RPG-ktől?

Figyelt kérdés

#MMORPG #Ps4-PS5
2022. febr. 18. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MMORPG - Massive Multiplayer Online Role Play Game

Ez annyit jelent, hogy több százan, vagy akár több ezren játszanak vele egyszerre. Ebből gondolom kitalálhattad, hogy ezt nem lehet offline, egyedül játszani. Azt, hogy Ps4-5-ön milyen MMORPG-k vannak, azt sajnos nem tudom.

2022. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
The Elder Scrolls: Online. Na ez szinte olyan mint egy Single player annak ellenére, hogy mmorpg. A többi játékos kb csak dísznek van bent.
2022. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

offline legfeljebb RPG ket jatszhatsz foleg ps en


pc n ha megvan mindened hozza akkor csinalhatsz egyszemelyes mmorpg szervert amibe belepsz es jatszol


csak ezek nem erre vannak...

2022. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Lehet tetszene a


[link]


PS es es mmorpg hez hasonlo de egyjatekos

2022. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért kérdeztem ezt, mert kinéztem magamnak Crimson Desertet Ps5-re, de félek hogy az is MMORPG lesz. Jogos a félelmem?
2022. febr. 18. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fogom elismételni az MMORPG jelentését, de ha még esetleg nem volt egyértelmű, az MMORPG és az RPG játékok között az a különbség, hogy az utóbbiban nincsenek más játékosok a világodban. RPG-k jellegzetessége meg az hogy te alakíthatod a karaktered, mind személyiségben, döntésekben, és esetenként a külsőjüket is. RPG-k is kicsit elágaznak abból a szempontból hogy hogyan kezelik a játékos által irányított karaktert, de abba most nem megyek bele hacsak nem kérdezel vissza rá.

FFXIV van ps-en, de nem lehet offline játszani. Persze lehet a sztorit egyedül nyomni, de néha-néha a sztori mentén ad egy dungeont, vagy boss fightot amit co-op-ban kell csinálnod, és a teljesítése szükséges ahhoz, hogy tovább haladhass a történetben. Meg mindig fogsz más játékosokat látni, akárhova mész.

Amennyire én tudom, Crimson Desert nem egy MMO, szóval ne fájjon amiatt a fejed.

2022. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. febr. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!