Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor megkell venni...

Most akkor megkell venni lemezen a Cyberpunk 2077 et hogy meglegyenek a mellékküldetések?

Figyelt kérdés
Lehet valahogy ujra 1.0 ?

2022. febr. 18. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb csak kijavítják...
2022. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy bug, inkább downgradelték a ps4 est, és kivették belőle a küldetéseket.

Régebben megvolt lemezen,több mint 100 gb volt, most 59.

És rondább a játék nem kicsit mint a patch előtt.


Most akciós a storeban, de azt nem írjàk hogy kivették a felét, és downgradelték.


Most ps5 ön néz ki úgy, mint ps4 en volt.



[link]


A végén láthatod a térképet.

2022. febr. 19. 00:06
 3/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
92%

Azért erős túlzások vannak itt, PS5-ön jobban is nézett ki sokkal és jobban is futott.


Egyébként utána néztem a kedvedért, és nem, a mellékküldetések nem tűnhettek el a játékból csak úgy, ez valószínűleg egy bug lesz a te oldaladon.

Sehol, abszolút nem találtam említést arról, hogy kivettek volna contentet a játékból, sem patch notesben, sem cikkekben vagy hiba jelentésekben. Ha valóban vettek volna ki contentet, az egyfelől benne lenne a listában, másfelől megint azzal lenne tele az internet hogy a CDPR megint mekkora köcsög volt. Szóval szerintem indíts egy új játékot, mert valószínűleg ez valamiféle egyéni probléma lehet.


A grafika downgrade elképzelhető, hogy azzal probálják a teljesítményt jobbá tenni PS4-en.

2022. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


8:50 től nézd, meg nézd meg az előző linket is és láthatod.

2022. febr. 19. 08:10
 5/10 A kérdező kommentje:

Ide is leírom:

Sajnos attól tartok az van, ami a Destiny 2 vel.


Megvettem a megjelenéskor a Legendary Collectiont az akkori összes dlc vel, majd ingyenessé tették a játékot, és törölték a Forsaken kivételével az egészet.



Azért nem indul el a lemezeseknek, mert az még az eredeti, lehet, mivel abban benne van minden, látszik hogy szebb is volt, tele volt tartalommal, és ha azt updatelik nem tud mit kezdeni a gép a lemezzel.



Szerintem ha lemezen beraknám, és arról telepíteném úgy hogy nem updatelem akkor benne lenne minden, szebb lenne, olyan mint volt.



Csak most megint vegyem meg lemezen, ha egyàltalàn lesz még, mert ha így van ahogy gondolom, az a Disc aranyat ér, az a teljes Cyberpunk Ps4 re, igaz bugosabb, de szebb, és megvannak a tartalmak


Direkt azért vettem mert akciós a store ban, lehet pont ezért.

2022. febr. 19. 08:12
 6/10 A kérdező kommentje:
2022. febr. 19. 08:58
 7/10 LeonScottKennedy ***** válasza:

#6


Amit linkeltél is csak engem igazol.

Szó nincs kivágott tartalomról. Masszív grafikai downgrade és sok kisebb igazítás igazolhatja a kisebb méretet.

Az 1.5 nagyon sok bug fixet hozott nagyon sok küldetéshez, fussad csak át a patch notest.

Ismétlem, szó sincs kivágott tartalomról, szétbugolt a játék, ez van.

2022. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Továbbra is bugos, csak csúnyább.

Fegyver nincs a kezébe a karakteremnek, úgy lövök, meg ilyenek. Ezek ugyanúgy megvoltak, akkor minek kellett downgradelni a grafikát? Nekem pl az előző verzióval semmi bajom nem volt, nagyobb tűzharcoknál beszaggatott, de ennyi. Sajnálom hogy eljutottunk oda, hogy konzolon is az fps számolgatása a mérvadó.

Szerintem csak csúnyább lett, hogy még szebbnek tűnjön a ps5 ös verzió.

2022. febr. 19. 21:05
 9/10 A kérdező kommentje:

Vagy, valaki érez valami javulást? Mert én csak azt látom hogy csúnyább lett.


A Nioh 2 nél is van választásod hogy az fps szám legyen több, de akkor csúnyább, vagy lassabb, de szebb.


Fszért nem lehet itt is úgy megcsinálni?


Meg hagyjuk már hogy ennyire gyenge a PS4.

Egyszerűen nincs optimalizálva.


Mondjuk a Watch Dogs 2 sokkal több npc-t mozgat, gyönyörűek az árnyékok, az egész játék egy ps4 es játék , az miért fut rendesen?


Vagy a Red Dead Redemption 2?


Assassins Creed origins..


Soroljam még?


De ne menjünk akkor messzire:

Witcher 3.


Hagyjuk már ezt hogy ennyire gyenge a ps4, a játék szebb volt, most csúnyább lett ps4 en, most kb ps5 ön olyan mint volt.


Hurrá! Micsoda nextgen patch!

A többmillió ps4 tulaj meg kapja be, mi?


Semmi sem változott, csak elvesztek a mentéseim, és csúnyább lett.

2022. febr. 19. 21:16
 10/10 A kérdező kommentje:

De egyébként nem ez az első cím ami ps4 en downgradet kapott.

Én sűrűn használom a fotómódot is, ég és föld a kettő, ugyanazon a ps4 slimen miután kijött ps5 re is. Megszoktuk már hogy a generáció váltásnál rondábbak a last genes játékok, de ne az legyen már a nextgen, hogy elbsszuk a ps4 es címeket, hogy szebbek legyenek a PS5 ön.

2022. febr. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!