Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet verziót váltani a...

Patakiliaa kérdése:

Lehet verziót váltani a telefonos Minecrafton?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet tök hülye kérdés meg minden. De egyik barátommal szeretnénk játszani, és én megvettem a Minecraft Pocket Editon című játékot. Viszont ő sajnos nem teheti/tudja megtenni hogy meg vegye ezért ő egy másik minecraft játékot töltött le amit mellesleg elég jó egyébként (crafting and building) viszont nekem már az újabb verzió van 1.18.12 neki meg 1.18.2.. ezáltal amikor együtt szeretnénk játszani azt írja “elavult szerver” ezt meglehet oldani valahogy? Szemét válaszokra nem vagyok kiváncsi! Esetleg en tudok verziót cserélni? Így telefonon

2022. febr. 28. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Töröld le a világaid kimebtése után a te játékodat, majd kérd meg a játszótársat, hogy küldje át bluetooth-on a telepítőt amivel neki fel lett téve.

Elvileg megmarad a vásárlásod az email fiókodban, bámrmelyik eszközödre bármennyiszer le tudod tölteni mivel megvetted.

2022. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 azt elfelejtettem írni hogy nekem Iphone telefonom van…
2022. febr. 28. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ő alkalmazkodik a nyitott androidos rendszerével.

1.18.12.

[link]

2022. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 igen így sikerült.. köszönöm szépen
2022. febr. 28. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mostmár 4/6 az a 4/4 xD
2022. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
csak ugy lehet ha letörölöd és letöltesz egy másik verziót
2022. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!