Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is rossz lett a...

Szerintetek is rossz lett a World of Warcraft Shadowlands kiegészítője?

Figyelt kérdés

Én abbahagytam abban a másodpercben, ahogy beleöltem hónapokat a hunterembe, és kaptunk 1 patchet, amiben a hunter mind 3 talent ágát úgy lenerfelték hogy ha top dps szerűséget szerettem volna elérni a továbbiakban, kezdhetek új karaktert.

Tier listen leszaladt olyan 20-30 helyet mind a 3 talentág. Na mondom köszönöm Blizzard.


Haverjaim viszont egyre azt mondogatják, hogy "egy rakás szar" és hogy "ugyan olyan lett mint a BfA" olyan repetitív, és unalmas grindfest.


Azt is hallottam, hogy most már tényleg direkt "sietve" tolják le a kiegészítő végét, hogy hamar lezavarják, annyira nem tetszik az embereknek. "Úgy járt mint a Warlords of Draenor kiegészítő" ilyeneket hallok.


Szerintetek így a végén hogy látjátok az egészet, milyen lett ez a kiegészítő ?


Ha gondoljátok megoszthatnátok azon gondolataitokat is hogy szerintetek ehhez képest jobbat / rosszabbat várhatunk-e a következő kiegben (tudom hogy még nincs róla semmi).



2022. márc. 13. 16:52
A kérdező szavazást indított:
5/5 - Nagyon király kieg volt, végig élveztem és nagyon jól sikerült szerintem.
5/4 - Egész jó volt, de lehetett volna jobb is.
5/3 - Nem volt gondom vele, de el sem ragadtattam tőle magamat.
5/2 - Jónak nem mondanám... nem nagyon éltem az egészet.
5/1 - Kifejezetten rossz volt.
11 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Warlords of Draenor-hoz képest maga a tökély.
2022. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
MM hunterek pedig elég jót tolnak M+-ban.
2022. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Warlords of Draenor-hoz képest maga a tökély."


Én azt még úgy ahogy de tudtam játszani, Shadowlandset már júniusban meguntam, új patchre vissza néztem de nem maradok, krva szar ez sőt 12 év után úgy döntöttem végleg be is fejezem.

2022. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mármint én úgy értettem azt amikor azt írtam hogy hasonlít a WoD-hoz, hogy az volt talán az első olyan wow kieg amit sietve, kapkodva lecsaptak, hogy mihamarabb vége legyen, mert a játékosok már nagyon negatív véleménnyel voltak róla.


Úgy hallottam a Shadowlandset is ezért zárják már le elég kapkodósba, meg hogy lett volna még 1 content, de inkább lezárják, valami ilyesmi. Ti hallottatok erről?

2022. márc. 14. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Több oka van, egyrészt a cégen belül, sorra rúgták ki az embereket na meg a meglévőknek többet kellett dolgozniuk fele annyi bérért ezért a lojálisak is inkább otthagyták a céget.


Másrészt ez egy olyan játék amiben megkell találni az egyensúlyt az elfoglalt emberek és a nonstop játszani kívánó kockáknak. Az összes kieg eddig ez körül forgott.


Például a fent említett WoD az azoknak kedvezett aki elfoglalt ember de aki játszani akart egész nap az rohadtul unatkozott. A shadowlands a másik véglet itt meg nonstop farmolni kell hogy legalább az alap contentet tudja tolni. Normális embernek ez lehetetlen. Viszont a munka hiánynak köszönhetően a kockák sem élvezik mert fél évente adtak csak hozzá valamit így rettentő szegényes és szar lett mindkét célcsoportnak.


Nagyon ritkán sikerült jó kieget alkotniuk, a legjobb eddig szerintem a Legion volt. azt mindkét célcsoport tudta élvezni

2022. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit kell SL-ben farmolni?

Pár hétig betolni repuért új terkot a wq-kat meg a heti és napi küldit aztán kb ennyit a " kötelező " farmolandó cucc.

2022. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Engem amúgy még ez a 1 dungeon 1 darab item loot ami nagyon kiégetett. Tehát hogy (amikor még az elején toltam legalábbis így volt) hogy ugye akkor még a hunter rank 1 dps volt a tier listeken. Bementem egy mythicbe. Szarrá DPS-eltem az egészet, a dps-ek közül a második legnagyobbat toló is csak kb negyedét sebezte annak amit én, tehát elhoztam az egészet a hátamon konkrétan, és esik 1 db item az egésznek a végén, és azt is a legkisebb dps kapja, akit még a tank és a healer is letolt :D Na ezen én a hajamat kitéptem és amikor sorra (nem viccelek, számoltam) 12 alkalommal jöttem ki a dungeonből így hogy totál number 1 dps, és csak azt az anima vagy mi, pontot adó mindenkinek járó itemet kaptam (tehát item nélkül toltam végig 12 dungeont) akkor így már eléggé elegem lett.


BC-n, vagy Wotlk-ban, de még Classicon is, catában, pandában, ilyet én még nem láttam hogy 12 dungeont letolsz és még egy itemet se kapsz. Ez nekem kb egész napi munkám volt, tehát szó szerint egész nap csak dungeonokat toltam és a végeredmény semmi item volt :D


Úgy kiégtem hogy jó alaposan átgondoltam hogy mit is akarok én itt csinálni..


A másik kedvencem meg hogy az akkori top number 1 legendary itemet / spellt vagy mi volt az kifarmoltam rohadt nehezen, az egyik legszarabb dungeont spammelve úgy hogy már ketté állt a billentyűzet, és jött egyszer 1 patch és közlik hogy már más a legjobb legendary :D :D :D :D :D a legendary vállasom amibe annyi farmolást ment innen-onnan kukesz. Na mondom játszatok azzal amire gondolok ne az én szabad időmmel.

Persze aki full casualba tolja annak úgy is mindegy de én egyszer megpróbáltam igazán a topon lenni, és a blizz rendesen szopatott ahol tudott. Tudnék még mesélni.

2022. márc. 16. 07:28
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Legrosszabb kieg.. minden szempontból
2022. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak casual vagyok, aki a reput farmolja, meg Mythic 2 dungeon meg LFR. Hát nem élveztem. A maw is egy nagy szar volt.
2022. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Az, hogy egyes zónákban megtiltják a repülést, még eleinte azt mondom rendben van...


De hogy arra kényszerítsék (szó szerint) a játékost hogy gyalogoljon át az egész rohadt Maw-on, vagy gyorsítsa magát amivel tudja (ha tudja, például dudu travel form) az nekem akkora tökön rúgás volt hogy már rögtön az elején ledobtam az égszíjat mikor még mindenki istenítette a kieget...


Nyalom a földet konkrétan, magamra rántok mindent, borzasztó lassú vagyok és ez hogy még muszáj is ott ténykedni v lemaradsz, hát mondom fasza.... Köszi Blizz.

2022. márc. 17. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!