Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of legends. Mi a...

Krómgyűrű kérdése:

Leauge of legends. Mi a véleményetek az alábbi hősökről? Mit érdemes rájuk építeni? Milyen játékstílust igényelnek?

Figyelt kérdés

Az alábbi pár hőssel szeretnék játszani és egyben kísérletezni új rúnákkal, tárgyakkal és játékstílussal.

Azonban eddig nem sok sikerélmény ért.


Próbáltam támadási sebességre, tankra, vagy épp kritikus sebzésre építeni az adott karaktert, de mindig volt valami gyenge pontja vagy épp akadt az ellenfélnél egy hős, aki mindig leszedett 1v1-ben.


Ki mit tud ajánlani az alábbiakhoz?


1. Warwick

2. Vi

3. Sett

4. Singed

5. Aurelion Sol


Egyelőre ennyit tudok felsorolni.



2022. márc. 23. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb ha erre az interneten keresel rá. Vannak ilyen oldalak/videók, amik elmagyarázzák.
2022. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én vi-vel nagyon sokat játszok, van egy alkalmazás (builds for lol / catalyst) az alapján állítok rúnát, mutatja mire érdemes építeni. Ebben egyébként minden hőshöz megvan ez
2022. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, találtam már ilyen oldalakat (Op.gg), amiken fent van a legnépszerűbb rúnák és tárgyak, vagy videókat, amiben éppenséggel mást használnak.


Azért kérdezem, mert szeretnék kísérletezni.


Nektek mi vált be a legjobban és mit gondoltok a fent említett hősökről?

2022. márc. 23. 10:17
 4/9 anonim válasza:
Warwickkal párszor játszottam nekem egészen bejött, vi a kedvencem, settel valahogy nem tudok játszani nekem nehéz irányítani, singeddel egyszer játszottam de egyáltalán nem tudtam kezelni, aurelion solt még nem próbáltam. (Ezeket úgy kell elképzelni hogy alapjáraton problémám van a hősök irányításával)
2022. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Warwick és Vi tulajdonképpen milyen stílushoz rakható? Ad, Ap? Mennyire lehetne tankot építeni rájuk?
2022. márc. 23. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
WW-ot mindkettőre lehet, én AP-ra szoktam
2022. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom AP WW-t felső ösvényre szoktak vinni. Legalábbis nekem Ap-n dzsungelben nem sokat ért.
2022. márc. 23. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Singed ausol haggyad inkább. Túl speckó a kit és emellett túl useless mindkettő rommá let nerfelve az idők alatt.


WW nagyon jó jg, arrol szól hogy 20 perc alatt nexust ütöd. Ap build nagyon szélsőséges esetben javasolt, azon kívül az új lethal tempó biztos jó rúna, vagy még a press the attack lehet jó. Buildben szerintem még mindig a divine sunderer titanic hydra build a meta, de triforce is jó mythic.


Vi esetén nem tudom mi most a meta de főkéntt assassin buildet látok néhol egy két bruiseres divine sunderer buildel.


Sett esetében rá kell érezni a ritmusára. Build az botrk, triforce, sterak. Esetleg hullbreaker jo item rá, titanic hydra jó item rá stridebreaker, goredrinker tök jó mythicek. Rúnában a lethal tempo settnél is broken, de conquerorrel is jó

2022. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Utolsó válaszadónak is!

Jól kifejtetted! :)

2022. márc. 25. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!