Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Isonzo nevű realisztikus...

Az Isonzo nevű realisztikus első világháborús játék ami nyáron jelenik meg mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Had veszem elő a krsitálygömböm.... lássuk csak...hmmmm... meg is van. Kérlek szépen 99 euró és 56 centbe fog kerülni.
2022. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es. Ez most komoly????? 100 euró? senki nem fogja megvenni
2022. máj. 7. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem komolyan írtam. Szerintem ahogy írtam abból leeshetett volna... (sóhajt).


Komolyra fordítva, nekünk mégis honnan kellene tudnunk hónapokkal megjelenés előtt hogy a fejlesztő/kiadó "csapat" mennyiért akarja piacra dobni? HA ismétlem, HA már el is döntötték az árát azt nem fogják megosztani velünk, a mezei felhasználókkal megjelenés előtt. Lehet kiadáskor derül ki hogy lesz benne Denuvo is(lásd Dying Light 2 Stay Human példáját). Szóval majd kiderül mi lesz és hogy lesz mikor eljön az ideje. Viszont ahogy elnéztem a játékot, arra számíts hogy szerintem kb 40-50 euró biztosan lesz alsó hangon. Legalábbis szerintem mert elég komoly projektnek tűnt a játék.

2022. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as. Ismered a Verdunt meg a Tannenberget? ezek 15 eurók és annak a folyatása az isonzo
2022. máj. 7. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szepzemberben jelenik meg steam-en, szerintem az ára nem lesz több 25€-nál
2022. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös. okés, te megveszed?
2022. júl. 15. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem tudom. Nem biztos, hogy elfut a gépemen, és az előző kettőért sem voltam annyira oda
2022. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!