Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok Bereznay Daniról...

Mit gondoltok Bereznay Daniról? Csak szerintem nagyon túlzás amit csinál? (hosszú)

Figyelt kérdés

Milliókat szedett össze esportból,mégis a gyerek nézőitől kunyerál pénzt az élő adásokban.Nem az a bajom,hogy pénzt akar szerezni a Youtube-ból,hanem az,ahogyan csinálja.Elvárja a nézőitől,hogy több tízezer forintot küldjenek neki egy 1,5-2 órás adás alatt.Jó élete van,jól keres mégis játsza a szegény embert.Tavaly év végén az egyik élő adásban előadta,hogy Ő már annak is örülni fog,ha a Balatonra letud menni,aztán már most májusban leugrott pár napra Görögországba a barátnőjével.Ugyanebben az adásban arról is beszélt,hogy augusztusban Olaszországban voltak.Na itt van másik érdekesség:Májusban törte össze a 25 milliós BMW-jét a hungaroringen és a segítségkérő videójában,amit az eset után csinált azt mondta,hogy neki nincs pénze megcsináltatni és ezért arra kérte meg a nézőit,hogy utaljanak neki pénzt,hogy megtudja csináltatni az autót.Július közepén már kész volt.A kár több mint 4 millió volt és a 75-80%-át Ő fizette ki.Na most akkor mivan?2 hónap alatt lett kész a több milliós kárt szenvedett autója úgy,hogy előtte pénze sem volt?Ezt ki hiszi el?! Ha tényleg nem lett volna pénze,akkor az az autó nem lett volna kész 2 hónap alatt és nem ugrott volna le olaszba se nyaralni...


A viselkedése is hihetetlen.Csapkod,hisztizik játék közben.Üvöltözik az anyjával,ha rászól,hogy játszon már normálisan.Egy 22 éves felnőtt férfinek így kell viselkednie?



2022. máj. 19. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágom annyira a srácot, néhány livejából láttam pár percet néhány livejából, akkor normálisnak tűnt


,üvöltözik az anyjával,ha rászól,hogy játszon már normálisan"


25 milliós autója van és az anyjával él? Ez mondjuk nekem is fura :DD De az ő dolga, nekem mindenesetre kínos lenne ha live közben anyám rámszólna xddddd

2022. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1# "25 milliós autója van és az anyjával él?" Igen.Mondta is az első BMW-s videójában,hogy ennyiből lakást is vehetett volna de ez az autó volt az álma.Miután az anyjával üvöltözött,a következő élő adásában azt mondta,hogy van pénze arra,hogy külön költözzön de az úgy nem lenne jó,mert kevesebbet tudna félretenni.
2022. máj. 19. 13:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1 újabb h#lye gyerek, nem több. Még az annyától sem akar elköltözni, egyszerűen szánalmas. Ez az én véleményem.
2022. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már ahangját sebírom, pár percet néztem pár videójából.


De!!


Ezt a trended látni a nagy magyar youtubosoknál.


Most megy a nagy kunyerálás még durvábban, mert minden drágul.


Engem a thevr is kiakaszt, mostmár twitchen a replayeket csak pénzért nézheted.


A sok hülye megérdemli aki ezeknek fizet.


Tisztelet a kevés kivételnek.

2022. máj. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja plusz ismerek olyan vezető tervező mérnököt, aki már 40 éves elmúlt és Bereznay fan. XD
2022. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki ezt a h.lyegyereket szereti az is az ő értelmi szintjén van. xD
2022. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#2 "1 újabb h#lye gyerek, nem több. Még az annyától sem akar elköltözni, egyszerűen szánalmas. Ez az én véleményem."


Engem nem csak az zavar,hogy nem akar elköltözni az anyjától,hanem az,hogy nem képes vele tisztelettel beszélni.A játékon kívül semmi mást nem csinál otthon.Nem Ő főz,nem Ő mos és nem Ő takarít.Az anyja csinál mindent helyette és azzal hálálja meg,hogy több száz/ezer néző előtt üvöltözik/veszekszik vele ha rászól,hogy viselkedjen? Menjen már francba.Egy csepp tisztelet nincs benne.Sok mindent elmond róla,hogy még az anyjának sem adja meg.



#3"Most megy a nagy kunyerálás még durvábban, mert minden drágul."


Bizony.Minden drágul és ez azt jelenti,hogy az embereknek már nem nagyon van fölös ezer/tízezer forintja.Olyan durván kunyerálhatnak

amilyen durván csak akarnak,nem tudnak ezen változtatni.Ráadásul olyan idők jönnek,amikor az emberek csak arra fognak költeni,amire nagyon muszáj.Na akkor mi lesz ezekkel a koldusokkal? :D Sírva fakadnak? Dani már akkor csalódott,ha csak 1-2 ezer forint gyűlik össze egy live alatt.Mi lesz akkor,ha csak pár száz vagy esetleg 0? Leszidja őket,hogy miért nem küldtek többet? Bejelenti megint,hogy ha nincs pénz nincs live? Röhej az egész.


"Engem a thevr is kiakaszt, mostmár twitchen a replayeket csak pénzért nézheted."


Szomorú,hogy ők is ezt az utat választották.Anno nagyon bírtam őket.


"A sok hülye megérdemli aki ezeknek fizet."


Egyetértek.Kb. 1 hónapja az egyik live-ba összedobtak neki több mint 300 dollárt(109 ezer Ft).Nem vicc,tényleg.Két hülye versenyzett egymással,hogy melyikük tud több pénzt donatelni neki.


"Ja plusz ismerek olyan vezető tervező mérnököt, aki már 40 éves elmúlt és Bereznay fan. XD"


Az szép.Megkérdezném tőle,hogy az mennyire van rendben,hogy az interneten koldul miközben fél millát keres.

2022. máj. 20. 10:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Követek egy másik youtubert, ő elég kicsi ezekhez képest: Oszkár


Na az a csávó is 36 éves és pár napja konkrétan levélben és videóban leszidte a nézőit, mert nem küldenek neki elég pénzt :D


Aztán sok követője beírta hogy el kéne menni dolgozni meg mit képzel stb. Aztán utána törölt egy csomó hozzászólást és visszavett az arcból.


Na ezt kéne ezekkel a nagyokkal is, csak van egy baromi sok emberből álló keménymagjuk, akikből élnek. Azok ha apokalipszis lesz, akkor is doantelni fognak nekik.

2022. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Na az a csávó is 36 éves és pár napja konkrétan levélben és videóban leszidte a nézőit, mert nem küldenek neki elég pénzt :D"


"Aztán sok követője beírta hogy el kéne menni dolgozni meg mit képzel stb. Aztán utána törölt egy csomó hozzászólást és visszavett az arcból."


Gondolom miközben a kommenteket olvasta,kicsit elgondolkodott a dolgokon.Ez jó.Daninak is ezt kellett volna csinálnia,csak az a baj,hogy Ő nem gondolkodik el semmin.Rengeteg kritikát kapott a kéregetésért és ahelyett,hogy elolvasta volna ezeket a kommenteket és tanult volna belőle,magasról tett az egészre és ment tovább ezen a vonalon.Én is írtam neki kommentet,nem is egyszer.Többször is.Megpróbáltam neki finoman leírni,hogy ez az irány nagyon nem jó és jó lenne,ha kicsit visszavenne és olyan lenne,mint régen.Ezeket kommenteket vagy letörölte vagy nagy magas ívben tett rá.Ez 2 évvel ezelőtt volt.(Akkor kezdődött el az egoista,mindent mindenkinél jobban tudok korszaka,ami a mai napig tart.)Nem lehet vele mit kezdeni.Totál menthetetlen.Úgy tűnik,hogy a pofonok,amiket eddig az élettől kapott nem voltak elég nagyok ahhoz,hogy észrevegye magát.


"Na ezt kéne ezekkel a nagyokkal is, csak van egy baromi sok emberből álló keménymagjuk, akikből élnek. Azok ha apokalipszis lesz, akkor is doantelni fognak nekik."


Igen,ezt kéne.Csak az a baj,hogy a nagy hírnév és a rengeteg pénz baromira elveszi az emberek eszét.Amíg vannak olyan emberek,akik pénzzel tömik tele a zsebüket,nem fognak visszavenni.Max akkor,ha kevesebb pénz jön a nézőkböl és több ezer leszólást kapnak.Pár tíz/száz ember nekik semmi.

2022. máj. 21. 12:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

,,Gondolom miközben a kommenteket olvasta,kicsit elgondolkodott a dolgokon"


Szerintem ilyenkor inkább csak az van, hogy amikor meglátják, hogy nem túl pozitívak az emberek reakciói, megijednek, hogy a minimális legitimációjukat is elvesztik, és inkább visszahőkölnek


,,Nem lehet vele mit kezdeni. Totál menthetetlen."


Sajnos vannak ilyen emberek, nekem például konkrétan a saját családomban is, szóval hidd el, hogy ilyenkor egyszerűen nem lehet és nem tudsz mit tenni. El kell fogadnod, hogy ő ilyen és ilyen is fog maradni, ennyire egyszerű.


De amúgy kérdező, őszintén, ha nem tetszik a viselkedése akkor miért követed még mindig? :D Most nem azért mondom, én utálom a legjobban azokat az embereket akik egyből azzal jönnek hogy ,,ha nem tetszik ne nézd", (nyilván ahhoz, hogy valamiről eldöntsem hogy tetszik-e, néznem kell), de ha már ilyen hosszú ideje egy gy*kér akkor miért követed még mindig?


Ha az F1 esport tudása miatt, akkor inkább kövesd Opmeert, ő jobb fej és jobb játékos is :D

2022. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!