Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem túlzás egy kicsit "szavakk...

Nem túlzás egy kicsit "szavakkal leírhatatlan, hatalmas tragédiaként" erről beszámolni?

Figyelt kérdés

Csak nekem sok ez? Minden együttérzésem a családé, de hát na.


[link]


2022. máj. 7. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit túlzásba viszik
2022. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

A családjának érthetően az.


Az, hogy most hirtelen minden sztàrocskának a nagy baràtja lett, és ebből csinálnak hírt, hogy szerepelhessenek, az undorító és szánalmas, le kéne állniuk (Győzike, Norbika, Rékuci, stb. Lesznek még...)

2022. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Legyen ez intelem azok szamara, akik kokszolnak es kokoznak. Az ilyen halal hirtelen jon.


Az viszont valoban leirhatatlanul szornyu, hogy a kislanya talalt ra...

2022. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem azok tupírozzák ennyire tragédiává, akik beszélni - sőt, leginkább másokat beszéltetni - akarnak erről, csak nem vállalják fel a csámcsogást és ezért túltolják a "gyászt".
2022. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A családját értem, de most boldog-boldogtalan nekiállt sztorizni, meg sajnalkozni Berki Krisztiánról, a sok celeb mind mély gyaszba esett. Olyan is, aki alig ismerte. Na, ez gáz.
2022. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!