Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs már a FIFA játékok...

Miért nincs már a FIFA játékokhoz magyar kommentár?

Figyelt kérdés
Min múlik? Jogok vásárlása, esetleg csak simán nem akarják? Az nem lehet kifogás hogy nincs rá igény, mert sokan örülnének neki. Régen megcsinálták, akkor ma miért nem?

2022. aug. 30. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Drága és kevesen használják. Magyarul alig beszélnek az angol, német, francia, spanyolhoz képest. Ez a 4 nyelv lefedi Amerika és Európa legnagyobb részét, meg Ausztráliát is. Hozzájön még az orosz, kínai és máris Ázsia is le van tudva. A kevés helyen beszélt nyelvek drágák és alig használják, meg úgyis megértik az előbb felsoroltak valamelyikét.
2022. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt erről riport pár éve.


Mert sokan illegálisan töltötték le, és a forgalmazónak nem érte meg a szinkron, pláne nem profikkal.

2022. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy #2 írta. Hiába lenne rá igény, mivel magyar lopja(torrent-eli) inkább, mintsem megvenné. Ha pedig nincs bevétel akkor nem éri meg megcsinálni az adott nyelvre. Ha jól tudom Fifa 14-be volt utoljára magyar. Ha sokkal több magyar venné, mintsem lopná akkor mai napig lenne benne. Ugyanezen okból nincs sims 4-be se gyárilag már magyar, ahogy az elődeiben volt.


Nem tudom hol olvastam, de a szomszédos Lengyeleknél(de lehet nem lengyel volt) ahol kb ugyanannyian élnek mint hazánkban. Ott 2-3x többen megveszik mint nálunk, ezért is mai napig sok játékba benne van az ő nyelvük is.


Magyarok a játékok lopásában világelsők és nem a megvételükben. Ezért is van már csak ritkán gyárilag magyar nyelv a játékokban.

2022. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A cseheknel volt.

Konkretan 10x tobb pendanyt vettek meg mint a magyarok.

Es ne jojjon senki azzal hogy hat de hany euro egy forint.

Learazasok es akciok vannak, a Szamitastechnika-ban meg fel millas gepeket rakatnak ossze.

2022. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4.-re.


"Learazasok es akciok vannak, a Szamitastechnika-ban meg fel millas gepeket rakatnak ossze"


Dolgoztam ilyen boltban. Megvették a 600-800.000 forintos gépet, majd másnap anyázva jöttek, hogy szaggat a játék, meg nem tölt be, meg hasonlók. És amikor megkérdeztük, hogy azt hol vették, akkor elmondták, hogy ők nem hülyék, arra nem adnak píztet, hanem letőtötték, mer' ocsóbb.

És amikor mi meg pofán röhögtük őket, még kérni akarták a vásárlók könyvét!!!

2022. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert gépet már piit nehezebb lenne fizetés nélkül kivinni. Amúgy meg cseheknél azért más az átlag ekreset mint nálunk, nem csoda hogy többen veszik.
2022. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
#5 Na igen. Tört játékokkal hiába sírnak. xDDD Ha gépre volt pénz akkor játékra is legyen. Vagy ha nem akkor "Kuss" a nevük. xD
2022. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

7.-re.


Ja, de azért amikor javaslok a használatautó árával megegyező gép helyett egy konzolt, akkor lenyomja, hogy az a fos nem kell neki, mert ő igényes "GÉMER", és neki fontos a minőség. >:)

2022. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, lehet én nem értem csak, de hogy kell értelmezni, hogy letorrentelik hozzá a nyelvet, ha már eleve magyarul jön ki?

Amúgy meg többszázezer FIFA rajongó van, akkor miért ne lenne rá igény? Vagy ha nincs akkor miért volt benne több szériában is??

2022. aug. 30. 23:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 Kérdező nem a nyelvet torrentelik le hanem a játékot. Ergo ellopják, ingyen szerzik be. Tehát a fejlesztő/kiadónak nincs bevétele. Nyilván te sem áldozol olyanra pénzt amiről tudod hogy nem hozza vissza az árát.


Az addig oké hogy többszázezer rajongó van, de a kérdés az hogy ebből mennyire ELENYÉSZŐ százaléka az aki hajlandó is fizetni érte. Hiába van rá igény, amíg magyarok inkább "lelopják netről" addig nem is lessz többé magyar felírat/szinkron. Persze 1-1 friss játéknál még lehet találni. Elmúlt 1-2 évbe is jött ki pár játék aminél már megjelenéskor volt magyar(tehát nem utólag került bele hobbi fordító/fordító csapat által). De ez ma már ritka. Angol a világnyelv, angolok megfizetik és kész. Amelyik orszában magas a vételi arány arra még lefordítják. Ahol meg khmm ingyen "vételezik" a népek mint minálunk, azokat le se sz#rják. Mint mondtam fifa 14-ig volt magyar szinkron és felülete is. Meg sims 3 is még magyar volt míg a 4 már nem.


Nyilván ha éttermed van, te se veszel 1 lovat ami ott nem hozza vissza árát. :D Tudom ez kissé elvont példa, de ennyire nem éri meg a fejlesztőknek a magyar. Hiába vagyunk kis ország, ha sokkal többen vennének játékot akkor sokkal több magyar felírat is lenne gyárilag(még ha szinkron nem is).

2022. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!