Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le akarom győzni a sárkányt a...

Le akarom győzni a sárkányt a Minecraftban. Elég sokat játszottam kreatív módban, és túlélőzni nem nagyon tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 12:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát van egy fix lépéssora a sárkányhoz való eljutáshoz, ha ez segít. Vágj fát, szerezz vasat, aztán gyémántot, csinálj obszidiánt, menj át a Netherbe, ölj endermant és blazet, az az őrláng amúgy, kraftolj végzetszemet, menj az endbe, győzd le a sárkányt. Tudtam segíteni, Pintér László?
2022. nov. 8. 15:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudtam a menetét Én is, csak Én még nem álltam neki. :) De azért köszönöm szépen! :) Hol tartasz ebben?
2022. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, az enderszemmel az a helyzet, hogy a portál megtalálásához el kell dobni. Ehhez érdemes külső segítséget kérni, hogy merre van az enderportál. Vagy konzolparancs segítségével, amit akár egy másik seeden nézünk meg, vagy normális módszerrel. Van egy weboldal, ahol háromszögeli azt, hogy merre van az ender portál.

Én, amikor haverral játszottam, az első ender portálunk bugos volt, (félig jött csak létre) ezért kb. 2 kilómétert el kellett sétálnunk, hogy találjunk egy másik, működő enderportált.

2022. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most sehol nem tartok amúgy, újra kell kezdenem. Az endportalos eset elég jópofa, hál istennek nem annyira bugos már a minecraft.
2022. nov. 8. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!