Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon GO-t mindenki GPS...

Pokemon GO-t mindenki GPS spooferrel játssza?

Figyelt kérdés
Egy éve játszok, 35-öt szintű vagyok, még sosem láttam az utcán mást, aki szintúgy épp ezzel játszana. Alkalmanként becsatlakozik valaki hozzám raidhez, vagy én csatlakozok valakihez, de szétnézek, és sehol senki a környéken. Az erdőben, a túrista útvonalakon, ahol a legközelebbi lakott terület több kilométer, a gym-ekben olyat látok, hogy valaki hajnal 1 órakor rakta be a pokémonját, meg hajnal 3-kor. Amikor egy lure modulet használt valaki, és odamegyek, szétnézek, és sehol senki.

#GPS #Pokémon GO #GPS spoof
2022. szept. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éve játszom, és sosem használtam spoofert. Akiket ismerek, azok sem. Ha jól tudom, ki is rúgnak miatta.

Raid-elni távoilról is lehet, ha veszel ilyen rózsaszín kártyát 100 aranyért.

A lure meg 30 percig hat, addig el is mehet az ipse.

Aki viszont éjjel 3-kor rakja be a semmi közepén, az nyilván csaló.

2022. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Szegeden rendszeresen látok embereket játszani. Ha valami event van, akkor csapatokban sétálnak pokemonokat fogdosni.

Szerintem keress valami facebook, telegram, vagy ilyesmi csoportot a környékeden. Emberekkel játszva sokat dob a játékélményen.

2022. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értetlenül állok azelőtt, amit most mondtál. Eventen is ki szoktam menni, spotlight hour-kor is, de sehol senki.


Van Pécsnek (ahol vagyok) facebook csoportja, de az halott.

2022. szept. 27. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Lehet, csak a helyi közösség erős.
2022. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!