Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 ban miért nem lehet...

Sims 3 ban miért nem lehet barátnő?

Figyelt kérdés

A karakterem elmondja, hogy tetszik és ennyi.

Utána már nem adja ki, hogy ajánlja fel a kapcsolatot vagy később gondolom a házasságot

Már két barátnője volt és mind a kettővel szakított

A másodiktól van gyereke (nem tudom mennyire számít de hátha segít)


A játék nem eredeti

Minden dlc



#Sims #Sims 3 #SIM #Sims kapcsolat
2022. szept. 14. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Olcsó húsnak híg a leve tesó. ;) Vedd meg vagy fogd be. Tolvajoknak nincs joguk reklamálni!!!!!!
2022. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem reklamálok csak segítséget kérek...

Tolvajnak hívni amúgy azért kicsit túlzás... De te legalább tiszta lelki ismerettel mehetsz aludni! Te meg vetted a játékot (jobb esetben te, másik esetben anyuci és apuci) és te ezzel a becsületeség magas iskolájáról tettél tanúbizonyságot!

2022. szept. 14. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Hát aki úgy szerzi be a játékot hogy esze ágában sincs később sem megvenni, az bizony tolvaj. Én a játékaimat a magam által megkeresett pénzen veszem meg. Tudod el tudsz menni te is dolgozni és akkor lesz rá pénzed. :)


De nem leszek álszent. Elsőnek én is "tesztverzióba" szerzem be a játékot hogy megnézzem hiba nélkül megy-e. Ha igen akkor megveszem, ha nem akkor megspóroltam pár napi macerát a visszatérítéssel.


Illetve Sims játékot sose fogok játszani az alábbi okokból kifolyólag:


1. Túl drága forintban az ára, ha minden kiegészítővel szeretném.


2. Túl bugosak a részek. 3. részben több bug van ami 100+ órás mentést is haza tud vágni ahogy láttam több fórumon is régebben. A 4. rész pedig még fejlesztés alatt áll.


3. A 3. részhez ugyan nem(legalábbis nincs feltüntetve) de a 4. részhez kell Ea/Origin fiók is Steam-en. Ez nálam alapból kizáró ok ha Steam kliensen kivül még másik kliens is kell.

2022. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sosem vettem meg. Alapból én nem agyalok azon, hogy ez lopás. Sokan torrenteznek pl, és le se sz@rják a legtöbben. Legtöbbször azokat zavar ez, akik ugye pénzt adnak ki érte, és úgy játsszák. Míg akik letöltik, azok ingyen is nyomhatják. Van előnye, ha megveszed. De sokan nem akarnak erre pénzt szánni. Lopásnak lopás. De ezért nem lesznek rossz álmaim.


Amúgy meg szerintem fel kell dobnia. Angolban Go steady, magyarban asszem legyen barát/barátnő, vagy ilyesmi. Flörtölni kell, aztán elvileg bedobja a romantikus kategóriában. De persze egy bug előfordulhat. Igaz a játékra, hogy azért nem egy akad benne. De szerintem nem olyan vészesek. És élvezhető játék. Én évek óta játszom vele, kisebb-nagyobb megszakításokkal.

2022. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!