Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Resident Evil 7...

Szerintetek a Resident Evil 7 vagy a Resident Evil 8 a jobb?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

0. 1. 2. 3. V. O1. 02.


Ezek a "RESIDENT EVIL". A többi rész a megerőszakolása a sorozatnak és a címnek, meg a karaktereknek.

2022. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

#1 Ha a bőnyállal fröcsögő őrjöngésed nem lenne elég, a tény, hogy az abszolút közönségkedvenc 4. részt kihagytad bőven kifejezi mennyire nem bír semmiféle súllyal a véleményed.


Amúgy szerintem a 7.

2022. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

2.


A 4. TELJESEN eltér a RE világtól, minden téren. És csak azért lett közönségkedvenc, mert a sok kis gyökérnek ez a pörgős vérengzés kellett, a nyomasztó, ijesztő, horror helyett.

2022. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon egy szint, de ha mindenképp választani kell, akkor a 8. Mert ott változatosabb helyszíneket járhatsz be, és eltérőbbek a karakterek.
2022. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, 7 egy kicsit horrorosabbra sikeredett mint a 8 így talán a 7 de jó volt mind2.
2022. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
A hangulat miatt nekem is a 8 jött be jobban, nagyon elcsípték benne ezt a kelet-európai feelinget.
2022. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 De közönségkedvenc lett. Ez számít. Ha szerinted pocsék lett az a játék, amire a legtöbb ember azt mondja, hogy a széria legjobbja, akkor a véleményed nem ér sokat. Nem azt mondom, hogy nincs igazad, azt mondom, hogy mivel nem egyezik az ízlésed az emberek 90%-ával, ezért ennek a 90%-nak nem igazán számít, mit mondasz.


Nem mellesleg a kérdés a 7. és 8. részről szólt, te mindkettőt leszóltad. Innentől a kérdéshez adott válaszod relevanciája nulla.

2022. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"mert a sok kis gyökérnek"


Aki így fejti ki a " véleményét " azt alapból nem nagyon tudom komolyan venni.

2022. nov. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A 7 mindenképp,sokkal nyomasztóbb és a kötöttsége miatt olyan kellemesen áttekinthető,a 8 helyszínei sem rosszak,de nekem valahogy ez a farkas emberes jeges havas kastélyos bloodborne feeling nem igazán illik a resi világába,és az egész hangulata nekem olyan rossz értelemben steril és érdektelen volt..

A karatkerek is jobbak voltak a 7-ben,de már maga a főcímdal is feelingesebb és egyedibb volt...

jan. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!