Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leszedtem PC-re a Harry...

Leszedtem PC-re a Harry Potter 1et,és van hozzá magyar felirat, de ez hogy lehetséges mikor nem készült magyarral és magyarítást nem töltöttem le?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti játék vagy valamilyen kalózverzió? Második esetben beleintegrálhatták a magyar nyelvet, hogy ne neked kelljen foglalkozni vele. Tört játéknál ugyanígy lehet jó kis vírusokat is belerakni, ami majd a telepítővel együtt indul, te pedig mindig engedélyt megadsz neki a futáshoz.
2022. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
#1 Mivel "Leszedtem" nyilván csicska modjára lelopta. Szóval innen már értelmét is vesztette ezen filozófálni.
2022. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
#2 Gondolkozhatnál is, mielőtt okosakat mondasz. A játékot már nagyon rég óta nem értékesítik sehol. Igazából azóta, hogy az EA elvesztette a jogokat rá a WB-el szemben, utóbbinak pedig nem igazán volt érdekes újra kiadni a régi játékokat. Szóval igen, "leszedte", ami elég magától értetődő, ugyanis legálisan nem beszerezhető a játék, leszámítva az Ebayen meg Amazonon aranyáron árult kópiákat, amik már úgysem hoznak semmi hasznot a kiadónak.
2022. dec. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!