Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim másik faj?

Skyrim másik faj?

Figyelt kérdés

Korábban már játszottam a játékkal, akkor északi voltam egy kétkezes pallos karddal, ami eléggé tetszett...

Most gondoltam, hogy kipróbálok valami újat, és egy nemes elfet választottam, amivel jelenleg varázsolgatok és egykezes fegyvert használok pajzzsal. Hát nem igazán jön be... A kísérőm odafut az ellenséghez, ráüt egyet és borul... Én meg fél percig fújom rá a kezemből a tűzcsóvát. Már a kedvem is elment a játéktól.

Szerintetek mi legyen? Váltsak át egy kétkezes fegyverre és maradjon a hegyesfülű, vagy valami paranccsal váltsak fajt és legyek ezúttal is északi?



2023. jan. 12. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. részben a fajod nem oszt-szoroz a classoknál. A 4. részben még igenis számított a faj is, de az 5. részben nem ad számottevő előnyt egyik faj sem. Pl orkkal is tudsz erős mágus lenni, vagy épp valamelyik elf fajjal is jó harcos. Csak azon múlik mire fejleszted. Illetve javaslom legnehezebb fokon játssz. Akkor gyorsan fejlődnek a skilljeid. Ha legkönnyebben játszol alig fejlődnek és idővel ez miatt...
2023. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
assasin és khajiit
2023. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szeretek zajt csapni, így egy Bosmer-el játszom általában, és vagy távolról szedegetem le az ellent íjjal, vagy lopakodva szúrom hátba valami mérgezett tőrrel. Erre jön egy kis mágia (illusion és conjure kb. adept szintig, hogy a láthatatlanság, a bound bow, a soul trap és valami jobb fajta követő idézése meglegyen, az idézett íj amúgy csak azért hasznos, mert "végtelen" lövedék jár vele). A tolvaj és a bérgyilkos "céh" küldetéseinél jól jönnek.


Kifinomultabb, mint egy bárddal csapkodni össze-vissza :-)

2023. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nagyon kedvelek Dark Elf-el menni, Rogue&Spellblade buildel.


Fő küldetés szálon legalább a Paarthurnax megismeréséig elmgyek majd.

Angol nyelvel játszom, módosításokat használok, de jó sokáig csak össze-vissza mászkálok.

Pár mód amiből még én is lehet válogatni fogok.

Character Creation Overhaul, Alternate Start, Ordinator, JK's Skyrim*,Legacy of the Dragonborn,OBIS,MorrowLoot Ultimate*,SkyTEST.

Forsworn and Thalmor Lines Expansion - Még több dolog mondanak neked harc közben is.

2023. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már mod-ok..


[link]


Nem láttam még ennél okosabban összerakott gyűjteményt. Nagyon sokáig tart összerakni, de a végeredményt látva nagyon megéri. SE-ből még nem próbáltam, az LE esetében használtam, nagyon jó.

2023. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2 is írta, khajiit-tal assasinkodni nagyon izgi. Lopakodásból leíjászkodom, vagy tőrrel mögélopakodva. Emellett két egykezes kardot használok, mágiát szinte soha. Ráadásul a khajiit nagyon gyorsan fejlődik lopakodásban, alig raktam rá pár pontot, aztán már akkor sem láttak, ha előttük voltam.
2023. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában azért szoktak a Skyrimban nagyon sokan stealth-archerkedni, mert a játék harcrendszere elég szar.


Én azt javaslom egyébként, ha ki akarod használni a lehetőségeket, próbálj meg debuffokat használni az ellenségeken. Illetve vedd figyelembe az ellenség típusát. Lehet, hogy amire sokáig fújöd a lángokat eleve magas a tűz rezisztenciája. Magadat is buffolhatod. A kardodra weakness to fire méreg, magadra fortify destruction, aztán fújjad a tűzcsóvát. Használhatsz Frenzy varázslatot is, hogy egymásnak ugraszd az ellenségeket. A társadon meg használhatsz Rally varázslatot, hogy ne hajoljon el olyan könnyen, gyógyíthatod is, ha szarul áll.


A harcrendszer ezzel se lesz élvezetesebb, de a harcoknak hamarabb vége.

2023. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!