Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire érdemes 2023.-ban...

Mennyire érdemes 2023.-ban Xbox 360.-nal és Ps3.-mal foglalkozni?

Figyelt kérdés

A Classic OG Fat Ps3.-mnál mit jelent a sárga LED.-es hiba, illetve ha az egyik napról a másikra jelentkezik és bekrepál akkor az kuka?

A 3 fajta Ps3.-ból melyik a legjobb és miért ? Azt tudom hogy az első kiadású lejátssza a ps1.-2 lemezeket a Slim és a Super Slim.-nél a tervezés a szoftver a kinézet illetve a kényelem, meg hogy hol lehet ki cserélni a merev lemezeket

Ha okosítva van egy gép legyen szó Ps.- ről vagy Xbox.-ről igaz hogy hamarabb tönkre megy

És az Xbox 360.-as szériából szerintetek melyik a legjobb és miért írjátok le 👇🏻…

Ha előfizetnék online szerverre melyik platformon érné meg jobban?



#Xbox 360 #PlayStation 2 #videójáték #PlayStation 1 #Playstation 3 Playstation 4 #Xbox one series X
2023. jan. 18. 08:21
A kérdező szavazást indított:
Xbox 360
Playstation 3
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ezt jelenti. Már tudják javítani, csak nem biztos, hogy van szerviz, amelyik vállalja, mert drága és macerás. Egyébként a fat Xbox 360-oknak is volt ilyen baja.



A PS1-es játékokat mindegyik lejátssza, a PS2-es játékokat viszont még a Fat-ek közül sem mindegyik.


HDD-t bármelyikben tudsz cserélni.


PS3-on nem kell előfizetni, ezért az éri meg jobban.

2023. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A sárga ledes hiba az a YLOD és elég valószínű, hogy megadta magát a gép. Xboxból az S model ajánlott ha okosítani is akarod. A régi FAT modellek túlságosan régiek és megbízhatatlanok és az E model lényegében a lecsupaszított változata az Snek (nem rosszabb igazából csak kevesebb csatlakozó van rajta és ha jól emlékszem moddolni sem könnyű).


Online játék szempontjából a lényegi különbség, hogy Xboxon kell fizetni és PS3on nem, de ezek már olyan régi gépek, hogy néhány játék kivételével ne számíts semmilyen felhasználóbázisra. Az Xbox 360at az tartja életben valamennyire, hogy a gyártó támogatja a visszafelé kompatibilitást amennyire lehet és újabb gépeken játszók is tudnak a 360asokkal együtt játszani így a felhasználóbázis valamivel nagyobb. De ahogy mondtam ezeken a gépeken a legtöbb játék szerverei rég le vannak lőve, még a saját, kiemelt játékoké is. Ha multizni akarsz akkor újabb gépet kellene venned.

2023. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy korábban írták, a sárga led azt jelenti, hogy valószínűleg az a konzol kuka.


Ha van olyan játékod, ami csak ps3-ra jelent meg, és szeretnél vele játszani, akkor érdemes venni egy újabbat. Manapság már nem túl drágák.

A Slim verziót ajánlanám, mert a Superslim verzióról elég sok helyen olvastam, hogy lemezlejátszója nem épp megbízható, és könnyen beakad.

Online játékra szerintem nem túl sok lehetőség van már, a legtöbb játék online szerverét bezárták már, viszont offline játékra, vagy pl. youtube, Netflix nézésre még teljesen alkalmas a gép :)


Az Xboxhoz sajnos nem tudok hozzászólni.

2023. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen jöhetnek még
2023. jan. 20. 00:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rég tudtam meg hogy a Fat.-ből is 2 fajta van valami CECH számú játssza le a ps1.-2. lemezeket…
2023. jan. 20. 00:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Illetve 4 USB portja és fel hajtható ajtaja elől baloldal fényes tükrözik
2023. jan. 20. 01:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ezt magyaráztam az első hsz-ben.

2023. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Xbox 360 RAMban erősebb mint PS3. 512MB Ramot használ, a PS3 csak 256ot. És a CPUja is jobb valamennyivel. Xbox 360
2023. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!