Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 nem működik, segítség?

Sims 3 nem működik, segítség?

Figyelt kérdés

Már egy hete ezzel töltöm az időmet, de csak nem akar normálisan elindulni a játék.

Meg van nekem DVD-n az eredeti Sims 3 és még 5 másik kiegészítő.

Érettségi óta eszembe sem jutott, de most szeretnék vele játszani, viszont nem lehet, mert:

"A Windows működése leállt A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja Önt, ha megoldást talál a problémára! "


Nem értek a gépekhez, neten láttam, hogy a Version.tag fájlt kell törölni és helyre jön, töröltem és semmi változás.

Nem kalóz a játékom, de így sem fut.

Valakinek van bármi ötlete, tanácsa?



2023. márc. 20. 16:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Már ott tartok, hogy valami informatikust megkeresek ezzel, hátha tudna nekem segíteni...
2023. márc. 20. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom winf#s 10 vagy 11-ed van? Az újabb rendszereken ritkán mennek(ha mennek egyáltalán) hiba nélkül a régi játékok. Telepíts win7-et és akkor jó lesz.
2023. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Komolyan?

Hát erre nem számítottam, megpróbálom, köszi!

2023. márc. 20. 19:55
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem sikerült...

Azt írja ki, hogy:

"A Windows a következő fájlt keresi: Sims3Laucher.exe. Ha a fájl heléyt maga szeretné meghatározni, kattimtson a Tallózás gombra."

Bekattintom, majd semmi.

Aztán ezt írta ki:

"A(z) Sims3Laucher.exe elem, amelyre ez a parancsikon mutat, megváltozott, vagy máshova helyezték, ezért a parancsikon nem fog megfelelően működni.

A legközelebbi egyezés méret és típus alapján: C:\ProgramData\Oracle\Java\javapath\java.exe

Kívánja, hogy a parancsikon erre a célra mutasson, vagy törli a parancsikont?"

Rákattintok a Javítás opcióra, eltűnik és ugyan úgy nem nyílik meg a játék...

2023. márc. 20. 21:12
 5/9 he84 ***** válasza:
Tévedés, nem függ ennyire a Windows verziójától. Nem tudom mi lehet a gond nálad kérdező, de nekem Windows 10-en jól fut a Sims 3.
2023. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szuper...

Telepíteni sikerült nekem is, de mikor a kerek lejátszás gombra kattintok összeomlik és nem indítja el a játékot.

Neten olvastam, hogy át kell írni valahogy a játék kódját, de ehhez nem értek...

2023. júl. 5. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom lopott verzió? Annál szokott ilyen gond lenni.
2023. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:

Nem hinném, hogy át kéne írni kódrészletet benne kérdező. Esetleg még az lehet, hogy már sérült a DVD-n az adat és ezért van a gond.


Tévedsz 7-es válaszoló, nem lopott, figyelj obban, ott írta kérdésnél, hogy eredetiben van meg neki a Sims 3.

2023. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, eredetiben van meg, annó 10 ezer forintért vette anyukám!

És minden szülinapra + karácsonyra kaptam 1db kiegészítőt, mert sok volt a 8 ezer forint...

Szóval sajna nem működik...pedig klassz lenne.

2023. júl. 11. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!