Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy olyan karakter mint belveth?

Egy olyan karakter mint belveth?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tettszett ez a karaktert csak kicsit béna az R betűje de meg a P is de nekem a Q nagyon tetszik valami olyan karakter mint belveth Q ja?

2023. ápr. 1. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Akivel tudsz dashelgetni? Hát elég sok hősnek van dash...

Nem tudom, melyiket ajánljam, ami tetszeni is fog.

Ahri R - sok dash, kapsz resetet takedownra (ergo kill vagy assistra)

Jarvan E Q

Katarina E (célzott, resetelődik takedownnál)

Khazix E

LeBlanc W

Nidalee leopárd forma W

Nilah E (célzott)

Qiyana W

Samira E (célzott, resetelődik takedownnál)

Sejuani Q

Riven Q (3 van és kicsi a cooldown rajta, szóval valószínűleg ez hasonlít legjobban)

Tryndamere E

Tristana W (resetelődik takedownnál)

Vayne Q - pördülsz egyet


Ez nem mind Jg és nem is ajánlom mind, főleg egy kezdő Samira/Nilah az káosz lehet. A többi nem vészes, Riven sem kezdők kezébe való, de bele lehet jönni, ha már tudod, mit csinál a karakter...

2023. ápr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rivennek a 3. Q-jával szintén át tudsz ugrani egy falon, ahogy Belveth "ultis" Q-jával, csak egyenesen kell állni előtte, de gondoltam megemlítem. Illetve neki az E-je is egy dash, szóval ja, vele is tudsz ugrabugrálni...


Ezekből amúgy sok átmegy a falon is, szinte mindegyik.

2023. ápr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!