Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nőknek melyik PC játék jön be...

Nőknek melyik PC játék jön be jobban?

Figyelt kérdés

Nem keresek párt, nem vagyok kész kapcsolatra csak csupán tudni szeretném.


F/32



2023. ápr. 9. 08:28
A kérdező szavazást indított:
World of Tanks
PUBG
amíg játszol nem lesz csajod
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan, mintha azt kérdzenéd, hogy a férfiaknak melyik sminkmárka jön be jobban. Rohadtul leszarják, amíg nem viszed túlzásba..
2023. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

GTA5

N40+

2023. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
43%
Házépítős játékok. Mert a játék közben is csak a pénzre tudunk gondolni.
2023. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a Stardew Valley jon be. De amugy leszarom, mivel jatszik a masik.
2023. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Én adnám, ha együtt lolozhatnék a pasimmal, de nagyjából huszonötezer fontosabb tényező van ennél.
2023. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

A másodikat nem ismerem, az első szerintem gatyi. De nyilván ez csak az én véleményem, én nem szeretem az ilyen vaktába lövöldözünk jellegű játékokat.

A történetorientált játékokat kedvelem - én magam nem játszok, de szeretem nézni ahogy a párom ps-ezik.

2023. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Annak idején az egyik rokonom még az akkori barátnőjével együtt wow-oztak, két sz.gép egymás mellett, aztán nyomták.
2023. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Én sokat játszottam régebben, amikor több időm volt, és az olyan srácok jönnek be inkább, akik jó messze elkerülik az agresszív részét a piacnak, mert tudom, mik tudnak ott folyni. Mondjuk egy offline stratégiai játékos így sokkal szimpibb lenne. Az sokat árulna el a srácról, ha direkt kerüli a LoL-t meg efféléket. És persze úgy, hogy nem ezen éli az életét, van más hobbija is.
2023. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Mortal Komat.


Párommal a randizós korszakukban mutatta meg ezt a játékot, azóta nem is halottam róla.


Azóta azzal döntjük el, hogy kinek van igaza vagy hogy épp ki mosogat.. eddig jól működik a dolog :D

2023. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ez az! A mortal kombat az egyik legjobb játék!
2023. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!